Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felhúzásból nem tartja a...

Felhúzásból nem tartja a fejét a babám!?

Figyelt kérdés
Akinek ilyen problémájuk volt és tornára jártak, mennyi idő alatt állt be változás? Vagy csak kicsit később kezdte ezt el?
2015. márc. 4. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Mi Dévény tornára jártunk 4 hónapot, 6 hetes korától. Szépen rendbe jött.
2015. márc. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi nem jártunk tornára, viszont az orvos javaslatára sokat tettem hasra, nagyon gyorsan (2 maximum 3 hét alatt) megerősödtek az izmai beállt változás.
2015. márc. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2 hónapos. Kézben és mellkason nagyon szépen tartja a fejét. Hason nem igazán szeret lenni, ott néha néha megemeli, de sokáig nem tartja. Felhúzásból egyáltalán nem.
2015. márc. 4. 10:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Dévényt ajánlom én is, 7 hónapot jártunk. Néhány aljalom után emelte a fejét.
2015. márc. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

millio torna van rá a neten és sokat legyen hason.


nem is értem miértvan kiemelve

2015. márc. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2,5 hónapos a kisfiam.Most voltunk orvosnál,mindent megvizsgált,az mondta egy igazi kis vasgyuro,egészséges baba.

De az enyém sem tartja a fejét felhúzásból,pedig ha a hasan fekszik nagyon hosszú ideig magasra emelt fejjel nézeget.Most akkor baj,ha nem húzza a nyakát előre felé?

2015. márc. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta a doktornő 2 hónaposan már valamennyire tartania kellene felhúzásból, de ő semennyire nem tartja. Ezért küldött egy gyógytornászhoz, aki meg is állapította, hogy kicsit laza az izma a nyakánál és ezért van ez. De azt mondta pár alkalom és ez orvosolható, plusz ugye itthon is torna
2015. márc. 8. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!