Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ma valahogy úgy...

Anyukák ma valahogy úgy elkapott a sírás. Kisfiam 6hónapos lett tegnap de még csak gurul, meg tartja a fejét. hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés
lányom 6hónaposan kapaszkodva tartotta magát,ült és próbált mászni kúszni. 7hónaposan már tudta ezeket és meg is tette az első lépéseit. tudom minden gyerek más,de úgy érzem hogy lusta a babám... védőnő orvos szerint okés és súlyban is a gyerem meg minden. de nekem azért kicsit más,igy hogy a lányom gyorsabb volt fejlődésileg... nem piszkálom a fiam mert értelmes okos, de rossz nézni hogy más gyereke 5 hónaposan már plattyog az anyja után a konyhába, hiányzik ez az érzés, amikor a lányom ennyi idős volt és csinálta... lehet butaság, de tudom várni kell...
2014. nov. 14. 11:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

szörnyű egy fiad van! lusta disznó! cseréld el egy jobb babára, még mielőtt másban is csalódást okoz neked.

gondolj bele, lehet csak 10 hónaposan kezd el mászni! pffff, ne várj addig, szerezz másik gyereket akivel villoghatsz a nagyvilág előtt!


szegény fiad :( tényleg sajnálom! :(

2014. nov. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy normális. Nincsen gyerek aki 5 hósan járna. Ebben biztos lehetsz. Se testileg se fizikailag nem képesek erre a gyermekek.


Azt kell modnanom, hogy a lányod nem volt normális, ö volt túl korai.

Az agy elég egyenletesen fejlödik az egészséges babáknál, persze apróbb eltérések lehetnek, de ezek nem több hónaposak föleg nem elöre irányba.


4 hósan fordulnak hátról hasra

5 hósan hasról hátra

7 hósan kúsznak

8 hósan térdelnek, másznak, ülnek

9 hósan állnak

12 hósan elindulnak.


Lemaradás normális néhány héttel 1-2 hónappal. De Az nem normális ha egy 5 hós megy. AZ agyat irányít minden,az agy érettsége fontos ahhoz, hogy tudjon fordulni, járni... De mivel az agy nem csak a mozgásra figyel, hanem még ezer más dologra, a nagyon korán cselekvö gyerekeknél elöfordulhat, hogy az agy nem képes másra csak a mozgásra figyelni. ìgy a gyermek másban lemarad és csak egy valamire koncentrál.

2014. nov. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
plattyog alatt értettem hogy kúszik mászik utána. és nem cserélem le a gyerekem egy olyanra aki tudja ezeket. de a lányomnál gyorsabb volt és a fiam nem egy lusta disznó! én se minősítem más gyerekét igy.
2014. nov. 14. 11:48
 4/21 A kérdező kommentje:
jah és kösz hogy gyerekeimet nem normálisnak tituláljátok..
2014. nov. 14. 11:48
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

nem, ez irónia volt :) nem a gyerekeid a nem normálisak hanem te :)

szörnyű ezt olvasni is mennyire nem vagy megelégedve a saját gyerekeddel, mit lehet írni erre? te szidtad, gondoltam ez hiányzik, ezért kérdezed...

2014. nov. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
nem szidtam én senkit..csak csodálkozom és hiányzik ez az érzés, hogy jön utánam ,mikor a lányom ennyi idősen ezeket csinálta...
2014. nov. 14. 11:56
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
"tudom minden gyerek más,de úgy érzem hogy lusta a babám"
2014. nov. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az se jó, ha túl hamar csinálja, állítólag az is káros.

Ha azt akarod, hogy legyen a konyhában vidd magaddal.

Szegény gyerek, már most le van maradva szerinted, majd mi lesz ha 3 évesen még nem fog írni/olvasni? Előre sajnálom:(

Amúgy legalább próbáld meg vele nem éreztetni, hogy bánt a dolog:( Meg fogja viselni h akaratán kívül már most csalódást okoz a anyjának, hiába nem tehet róla:(

2014. nov. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a 2.-ik fiam mindent késsőbb csinált 1-2-3 hónappal mint az első de eszembe se jutott őt lelustázni meg így beszélni róla!

Csak úgy süt az írásodból a ledegradálás!

OLYANNAK FOGADD EL A GYERMEKED AMILYEN!!!és változtass a hozzáállásodon mert ha késsőbb is ennyire hasonlítgatod egymáshoz a két gyereket meg ennyire felmagasztalod az elsőszülötted akkor a fiadnak lesz egy nagyon sanyarú gyerekkora("a nagytesó mindíg mindenben jobb,ő mindent jobban csinál,őt mindíg dícsérik stb)ezt fogja érezni és taccsra vágod az önbizalmát egy életre!!!

Sajnos ezt tapasztalatból írom!

2014. nov. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
a lusta a babám úgy értettem hogy ráérős alkat. nem negatívban beszélek hozzá illetve róla
2014. nov. 14. 12:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!