Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első cipő. Fűzős vagy tépőzára...

Első cipő. Fűzős vagy tépőzáras? Érvek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 13:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Az én fiam decemberben múlt 2,5 éves a tépőzáras cipőt már szépen fel tudja venni, ráhúzza a tépőzárat is (már ha van kedve), de a fűző ki-be kötése nem hiszem, hogy mostanában lesz.
2015. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Az én lányom simán kikötötte a cipőfűzőjét, akárhová dugdostam a fűzőt. :)

Így maradt a tépőzáras megoldás. Abból is volt olyan fajta, ami jól tartotta a bokáját, sőt elég nagy a választék.

Később persze már mindenféle cipő lehet jó, de neki első cipőcskének a tépőzáras vált be.

2015. márc. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Azért az is fontos, hogy milyen az a cipő. Az én fiam téli cipőjén pl. a bokánál is van tépőzár, meg a lábfejen kettő. Rögzít rendesen.
2015. márc. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Kisfiam első rendes (tehát nem puhatalpú) cipője fűzős volt, anyuék vitték el és vették meg neki, nem volt gond azzal hogy fűzős, bár néha egy izgága gyereken nehéz megkötni.

Én jobban szeretem a tépőzárasat, mi mindig olyat vettünk neki. (de ha épp egy fűzős tetszene nagyon meg, nem zavarna hogy nem tépőzáras)

2015. márc. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Èn azt utálom, hogy a barátnöm 4 éves kisfia elvárja, hogy mi adjuk rá a cipöt, és alig hajlandó meg csinálni.

Miért? Mert kicsinek csak füzöset vett neki az anyja, és mindig az anyjának kellett csinálni. Most már ott a tépözáras, de a gyerek még mindig elvárja hogy mi csináljhuk.


Az én lányaim már 2 évesen öállóan vették fel-le a cipöjüket, és irtó büszkék voltak rá. A nagyról még levenmni is nekem kell.

Èn viszem öket oviba, és az én lányom kb 2 perc alatt elkészül, a nagy meg mindent elvár.

2015. márc. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem meg első cipőnek teljesen mindegy. Legalábbis a lányomnál mindegy volt. Nem vette le sosem, és nem tartott semeddig ráadni a fűzőset sem. Nem vett el órákat az életünkből, max. 20 másodpercet. :)

A legelső cipője speciel egy tépőzáras Elefanten volt. De a Siestának vannak nagyon szuper fűzős cipői. Így ha épp az tetszett meg, akkor azt vettem meg neki. Sosem esett el a cipőfűzőben, sosem kötötte ki és vette le. Ahogyan a tépőzárast se. Az oviban nekünk azt mondták, hogy nem baj, ha fűzős cipője van a gyereknek, ők azért vannak ott, hogy bekössék neki. :)

2015. márc. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nagy ugye, hogy ugye... :) :)
2015. márc. 4. 16:26
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Tépőzáras. Ugye hogy ugye.
2015. márc. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekünk van fűzős is és tépőzáras is. A tépőzárast egy perc alatt leveszi a lábáról, a fűzőset viszont dupla cső óta kötöm, igy az addig marad míg én le nem veszem a lábáról. Nekem egyszerűbb megkötnöm a cipőfűzőt, mint percenként a lábára adni a cipőt.
2015. márc. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!