Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 és fél hónapos kisfiam...

6 és fél hónapos kisfiam mindig tépi a hajamat. Meddig fog ez tartani?

Figyelt kérdés
Karmol, marcangol, harap és amint hozzáfér a hajamhoz tépi, cibálja.

2015. márc. 5. 08:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
pontosan addig, amíg hagyod
2015. márc. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet rávezetni, hogy ne csinálja? Ő még pici ahhoz, hogy megértse, hogy ez fáj. Nem?
2015. márc. 5. 08:22
 3/13 anonim ***** válasza:
amikor megtépi fogd meg a kezét mond neki hogy nem szabad és tanítsd neki a kezét fogva a simogatást... így tudod leszoktatni róla :) de ő még pici, nem tud szépen nyúlni, majd megtanul, mindenesetre már ennyi idősen nyugodtan kezd el a tanítást, fiam 11 hónapos, van hogy még mindig megtép, de már néha kezd finomabban hozzám nyúlni :) lassú folyamat ez :)
2015. márc. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Így simizni mi is szoktunk, bár Ő olyankor is néha ökölbe szorítja a kezét és belemar az arcomba és jókat nevet. Néha viszont ügyesen simogat. Akkor megpróbáljuk így.

Rengeteg hajam bánja a szeretgetéseit :S

2015. márc. 5. 08:33
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
Az én fiam is tépi a hajam nem is kicsit ő is 6.5 hós hiába mondom neki vagy picit csapok a kezére amolyan kis legyintés hogy lássa nem szabad csak kinevett :) próbáltam én is simi simi módszert hát az sem jött be :) ha nagyon fáj amikor húzza én is meghúzom egy kicsit a haját de akkor is csak nevet a drágám 😃 szóval marad a várakozás hogy kinövi :)
2015. márc. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ui:nelem szülés és szomtatás miatt amúgy is hullik a hajam szó szerint tincsekbe 😕 mondom is mindig neki mire megnősz kopasz leszek és még erre is csak vigyorog 😃

Imádom

2015. márc. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
fiam 9,5 hónapos még mindig tépi. minden elveszem a kezét, elmondom neki, hogy fáj, és simizni kell. továbbra sem nagyon hatja meg. én attól tartok apa a ludas ebben, ő is hosszú hajú de nem szokott rászólni ha tépi, így elég nehéz. pedig sokszor rászóltam, hogy ő is mondogassa neki, de ő élvezi (mert neki több van mint nekem) :-D
2015. márc. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lányom 1,5 éves és most kezdi tanulni a simogatást, de még nehezen tudja irányírani. Néha még o is megcsapkodja a nagytesót :)
2015. márc. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jó kilátások:) Akkor még sokáig lesz ez így, félek addigra nem marad hajam:P
2015. márc. 5. 12:05
 10/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm a lepontozást :) mk nem tetszik talán az hogy két újjal kicsit megpaskolom a kezét észre se veszi mert épp hogy csak megkopoktatom :) de tudod mit egészségedre... és tudod van az a pont amikor tud fájni főleg ha napjába vagy 20× tépi ki tincsekbe a hajad.... de sz.rok rátok kedves lepontozók :)
2015. márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!