Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kevin névről vélemény?

Kevin névről vélemény?

Figyelt kérdés
nem Kovács vezetéknévvel..
2015. márc. 5. 22:31
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
79%

Nem tetszik a Kevin, mert egyszerűen annyira amerikaias-angolos, annyira nem illik egy magyar fiuhoz. De nekem ez a véleményem a Dominik és Brendon és más amerikai-angol nevekről is. NEkem nem tetsznek. Szerintem is borzalmasan hangzik a Kovács Kevin és Szabó Dominik meg Tóth Brendon.

De külföldön a Kevin Smith és társai jól hangzanak- oda való nevek szerintem.

Én sosem adtam volna ilyen neveket a gyerkeimnek- de a Marcselló, Rikárdó kategóriát sem. Ettől függetlenül mindenki nevezze el úgy a gyerekét, ahogy akarja. :)

2015. márc. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
41%
Ennyi erővel lehetne Balázs is, ami szerintem nagyon szép név.Így ha angol nyelvterületre kerül ott meg Kevin lesz.
2015. márc. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
K betűs kellene ezért nehéz a választás
2015. márc. 6. 11:41
 24/30 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon gàz ez a nèv.
2015. márc. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
a Kristóf sokkal szebb,vagy akár Krisztián,Kolos,-vagy vannak még K betűsök.én tegnap találkoztam egy Rikárdóval-majdnem elröhögtem magam,(ciki volt)-de a nevének megfelelő volt a kisfiú
2015. márc. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
71%
Bocs, én is csatlakozom az eddigi véleményekhez. Mi itt a szomszéd országban élünk, és itt a prolikra jellemző ez a név. Sosem adnám.
2015. márc. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

büntetés ez a név...

mit szólnál ezekhez?:Kornél, Kolos, Krisztián

2015. márc. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Nagyon nem...Rengeteg - szerintem - szep K betus magyar nev van, pl. Kende, Krisztian, Koppany, Kornel...
2015. márc. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nevetséges, ronda.
2015. márc. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
62%
Mi hamarosan szeretnénk babát és ha fiú lesz gondolkozunk a Kevin néven, régóta tetszik nem is gondoltam róla, hogy ennyien fujogják.. Mi magyarok vagyunk de a vezetéknév nem magyar eredetű szóval nem lenne rossz. Egyetlen egy Kevin nevű romát se ismerünk csak magyart igaz max.2-t. Mi olyan nevet szeretnénk ami ritka és a családba, ismerősök közül nem ismerünk olyan nevűt. Nagyon unalmas már a József, Péter, Dávid stb. van köztük szép az tény de rengeteg van belőle. Mostanság már egyre többen ritka neveket választanak. Mindenki olyan nevet ad a gyerekének amit saját magának tetszik és nem mások véleménye érdekel. Második keresztneve talán László lesz (apukája után) szóval későbbiekben azt is használhatja.
2015. máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!