Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos baba etetése,...

2 hónapos baba etetése, éjjeli alvása rendben van így?

Figyelt kérdés

Nagy súllyal született, az elejétől jó étvágyú baba, ma 9 hetes és összesen 7-szer eszik, nappal kb. 3 óránként, éjjel is kel még enni.

Annyit olvasom, hogy éjjel kellene már 6 órát átaludnia, ő még 3-4 óránként kel, ha kap enni, visszaalszik.

Este többet kellene neki adnom, hogy bírja az éjszakát? 120-at szoktam adni, van hogy az utolsó csepp is elfogy, van hogy hagy egy kicsit (főleg éjjel).

A hétszeri étkezés rendben van?

Amúgy nyugodt baba, csak ezt olvastam, és kíváncsi lennék, másnál hogy van ez?



2015. márc. 7. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ma divat éjjel is etetni a babákat, pedig akkor nem tudnak különbséget tenni a nappal és az éjjel között.

Éjjel ne adj neki enni, csak inni. (teát, vizet)

Ha eteted, akkor később nehéz lesz leszoktatni az éjjeli evésről, mert ezt szokja meg.

2015. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha éhes etesse csak meg. akkor te ha éhes vagy,ne egyél te se!
2015. márc. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy hallgass az első válaszolóra!

Ő nevelje csak úgy a gyerekeit ahogy akarja,igenis ha felkel és éhes etesd bátran a kicsit!

Ugyan az én babám kb 5-6 hetes kora óta átalussza az éjszakát,de mikor felkelt hajnali 2 fél 3 fele,szépen megetettem és már aludt is vissza,reggel6-7ig:)

Most már este 9-10 kor alvás egész reggel 7-8-9 ig:) Most múlt 11 hetes.

2015. márc. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ditta323 ***** válasza:

Enyém 1 hós koráig mindíg felkelt egyszer enni, majd elmúlt 1 hós és elmaradt. Fél 10 től reggel fél 6-ig alszik általában. Még nem váltottam ki neki 1 étkezést addig nappal 3 óránként evett.

SZerencsémre apjára ütött, mert én spec nem aludtam végig az éjjeleket sőt szinte óránként keltem 14 hós koromig...

Minden baba más :)

2015. márc. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!