Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a Nefertiti nevrol?

Mit gondoltok a Nefertiti nevrol?

Figyelt kérdés

Kiskorom ota vonzodok Egyiptomhoz, es nagyon tetszik ez az osi egyiptomi nev. Mit gondoltok?


Ha valaki azt mondja jobb lenne Magyar nevet adni, nos engem ez mar nem nagyon erdekel, amugy is kulfoldon elek. Csak erdekel masok velemenye. Hogyan hangzik?



2015. márc. 8. 22:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%
Szarul
2015. márc. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
Valts nevet te, szegeny gyerekkel ne szurj ki. En ezt gondolom.
2015. márc. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
Olyan mintha egy gyógyszer név lene.
2015. márc. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%
Szeretem én is az ősi egyiptomi dolgokat de azért ez nem jó. Gondolom ahogy valaki meghallja ezt a nevet tudják miről van szó. És lehet hogy a kislányt a neve miatt fogják piszkálni majd a suliban.
2015. márc. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
*lenne
2015. márc. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
43%

Nevetségesen, szarul.


Ajánlom a Nefertitty változatot, ha már külföldön élsz, legalább ők is szórakozhassanak rajtad. Bár enélkül is fognak.

2015. márc. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%
Engem is érdekel az ókori Egyiptom. De ne adnám ezt a nevet. Nincs vele különösebb bajom. Csak nekem az olyan lánynevek tetszenek, amik kis korban aranyosak, felnőtt korban elegánsak. Ez nekem túl direkt. Talán inkább nevetséges lenne.
2015. márc. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
ha semmilyen egyiptomi eredeted nincs, ill. a gyerekednek sem lesz pl a ferjed altal, akkor inkabb ne add ezt a nevet, mert kb ugy fog hangzani,mintha egy europait keresztelnel el Lee-nek, stb. Ha nagyon egyiptomi lany nevet szeretnel adni, akkor valassz masikat, ami egzotikusan hangzik, mint ez, de nem ennyire ismert.
2015. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
47%
Vigyázz vele,mert nagy lesz tőle a feneked,és nimfomán tulajdonságokat ad :(((((((((((
2015. márc. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha Egyiptomban élnék és Kr.e. 2000 lenne, akkor azt mondanám, hogy fáraó feleségéhez illő, szép név. :D
2015. márc. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!