Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keveset eszik, sokat bukik....

Keveset eszik, sokat bukik. Voltatok így?

Figyelt kérdés

160ml tápszert szoktam csinálni napi 5-ször eszik, de mostanában, eszik egy kicsit aztán elkezd izegni-mozogni mint akibe nem fér több. Ha kiveszem a cumit elkezd sírni, ha vissza teszem eszik megint majd újra kezdi. Büfi után meg óriásit bukik a végére... ez a bukás dolog már eddig is volt amióta beba szenzitívet kap... a doktornő azt mondta, hogy "nézzük el a dok bukást ha nem kiséri sírás"

Pár nap múlva 4 hónapos lesz.

Még azt szeretném kérdezni, hogy a tejpépeket mikor lehet elkezdeni?



2015. márc. 9. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb sírni fog. Próbáld ki, minden kaja után "hányni". tönkreteszi a nyelőcsövet. Már ez jel, hogy kajcsi közben izeg mozog...Vidd el gasztroenterológushoz.
2015. márc. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-es, a bukás az nem hányás. Sok kisbaba bukik. A lányunk is ilyen volt, bukás elleni tápszert kapott, bár azzal is bukott valamennyit. Idővel egyre jobb lett, de azért még 8-10 hónaposan is előfordult egyszer-kétszer.

Minden tejpépre ráírják, hogy mikortól adható. Van többféle. Van olyan is, amit már 4 hónapos kortól lehet adni. Én a hozzátáplálást nem tejpéppel kezdtem.

2015. márc. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
úgyanez volt nálunk is, 4 hónaposan fordult,akkortól elkezdett bukni. hasra fordult,na ki is jött a kaja.elég sok,egész nap csak bukott állandóan aztán egyre többet sírt,ahogy marta a torkát,végül alig volt étvágya. amíg hizik így is,meg nem üvölt fél napokat nincs baj.nekem mikor nagyo sokat sírt,meg kevesebbet hízott adtam neki sűrítőt. kb 2 hétig,most elhagytam az étvágya még jó, tűrhető a sírás majd kiderül kell-e neki újra. tejpépet 4 hónapos kortól is vannak már.
2015. márc. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!