Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós babámnak rizzsel lehet...

6 hós babámnak rizzsel lehet sűríteni a zöldségeit? Enyém sem eszi meg az ételeit ha van benne krumpli. Hogy kell csinálni neki a rízs és milyet vegyek ha lehet?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A zöldségeket habarással sűrítsd.Én rizst csak tejberizsként adtam nekik.Később kaptak körítésként,hússal együtt.Mindegy,hogy milyen fajta a rizs.
2010. febr. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki rizst igen (az még gluténmentes is ráadásul). Sima bolti rizs, amit magadnak is vennél (nem előfőzött), és először csak simán főzd szét vizben, tehát ne piritsd, mint magatoknak. Később már adhatok neki azt a rizst, amit ti esztek.
2010. febr. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

a rizst is kell kostoltatni?

Vagy mennyit rakjak 2 répához és egy almához pl?

2010. febr. 15. 09:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt nem szokták szerintem kóstoltatni, hát én olyan 2-3 evőkanálnyira tippelek mennyiségben. 2. voltam :)
2010. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!