Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem kelt fel, és tele a...

Ha nem kelt fel, és tele a pelus, már meg úgy néz ki reggelig alszik. Felébresszem cserére?

Figyelt kérdés

ma keveset aludt a baba így délutánra nagyon elfáradt, elaludt, még a fürdetéshez sem ébredt fel, kicsit forgolódott az utolsó vacsi idejében, kihasználva hogy kicsit ébren van, gyorsan megetettem félálmában. de büfi nélkül alszik tovább..és bűzölög :) jönnek a legyek..


szóval amúgy érzékeny a bőre, a pelenka sem mindegy mit használok, ilyen még nem volt, hogy a hosszú éjszakára legyen tele pelussal, nem tudom ki fogja e csípni neki..


de ha felébresztem mikor aludna vissza, ha délutántól alszik már?


2015. márc. 9. 20:37
 1/8 A kérdező kommentje:
10 hós
2015. márc. 9. 20:38
 2/8 anonim ***** válasza:
Én felébreszteném. Ilyenkor mindig az jut eszembe, milyen érzés lenne nekem, hogyha én lennék pelenkába és engem hagynának benne 1 éjszakára. :/
2015. márc. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen tedd tisztába, ha ügyesen csinálod nem ébred fel rá.
2015. márc. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csereld ki, ha ugy kifaradt, hogy eves kozben is felig aludt lwhet erre sem fog felebredni. Vagy ha ige, ugy vissza alszik mint a pinty.
2015. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
legyen igazatok, felébresztem, óvatosan éppenhogycsak
2015. márc. 9. 20:59
 6/8 A kérdező kommentje:
csak pisis volt..
2015. márc. 9. 21:07
 7/8 A kérdező kommentje:
és felül..nem alszik
2015. márc. 9. 21:09
 8/8 anonim ***** válasza:
De legalább nem ázik egész éjjel pisiben..
2015. márc. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!