Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit változott babátok a...

Mennyit változott babátok a 2. hónapról a 3. hónapra?

Figyelt kérdés
Sokat ügyesedett az alatt az egy hónap alatt? Volt olyan amit a hónap elején még abszolút nem csinált, de a következő hónapra már igen?
2015. márc. 10. 16:27
 1/5 anonim válasza:
22%
1 hónappal öregebb lett
2015. márc. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az abszolút hasznos választ...
2015. márc. 10. 16:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen:)

1 hónap elteltével felfedezte a kis kezecskéit:)

Nem akarok túlozni,de vagy 1 óra hosszát nézegeti a kis kezeit aztán tömködi a szájába:) Meg orron csapkodja magát :D

A kis játékait,csörgőket is felfedezte maga körül a játszó szőnyegen:)

Nyúl értük és meg is tartja szépen:) Akaratosabb lett ha lehet ilyet mondani egy 3 hónaposra:)

Kevesebbet alszik napközben, inkább csak el-el bóbiskol.

Többet eszik:) Élvezi a fürdést,már rugdalódzik a kádban és élvezi ahogyan a vizet fröcsköli magára:) "vagyis sztem élvezi" :)

Huh ennyi jutott hirtelen eszembe!

Van egy ringatónk,eddig utálta,most már nagyon szereti:) Az felett vannak lelógó játékok,azt is képes 20-30 percen át szinte pislogás nélkül nézni és nyúl is értük..

Sokkal nyitottabb lett a világ felé,minden elkezdte érdekelni:) Remélem hasznos volt a válaszom :) Neked miket csinál? 3 hónapos a te kicsid is?

Jah és nagyon elkezdett dumálni,azt a 10.héten:) Gügyög "mondja a magáét,sikongat:)"

2015. márc. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, igen ilyen dolgokra gondoltam :) Az én lánykám 10 hetes, ő is most kezdi felfedezni a kis szines állatkáit, csörgőit maga körül és ő is jól el van huzamosabb ideig is velük. Ha a kezébe adok valamit, ha épp olyan kedve van már megfogja, de nem mindig. Amit még mindig nagyon utál, az a hason fekvés, így azzal szenvedünk egy picit, de próbálom minél többet hasra rakni, hogy erősödjön a kis nyaka is :)
2015. márc. 10. 17:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Nalunk is azokat tanulta,amiket leirt valaki elottem.Hason szepen feltolja magat a kezevel 2,5 honapos koratol, de ha elfarad nem hajlando hason maradni.Miota feltolja magat hason at is fordul hasrol hatra.Ezt eloszor veletlennek gondoltam, de teljesen kovetkezetesen csinalja.Ha nincs kedve hason lenni azonnal fordul,maskor nezelodik kicsit es csak akkor fordul at mikor elfarad.Jelenleg 3 hos es 1 hetes.
2015. márc. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!