Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes baba éjjel alszik...

1 hetes baba éjjel alszik 6órát szoptatás nélkül, nem baj?

Figyelt kérdés
amíg nincs 4kiló nem kellene ébresztgetnem, hogy eleget egyen? vagy örüljek inkább
2015. márc. 11. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem baj.
2015. márc. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom az elejétől fogva éjszakánként kihagy 1 étkezést és 6 órát alszik egyben. A kórházban se ébresztgették nálunk a babákat, hozták, amikor felébredt, hogy éhes. Így beadtam 9-10körül a csecsemősöknek és csak 4 körül hozták enni. Amióta hazajöttünk is tartja ezt a 6 óra alvást (sőt néha már többet is szokott) most 2 hónapos és szépen gyarapszik. Szerintem nem kell ébresztened, jelezni fogja, ha éhes.
2015. márc. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor kellene,ha sárga lenne.Én sem ébresztem,2 hónapos.Van,hogy 1x, van,hogy 2x kér éjjel.Nappal eleinte 3óránként kért,most van,hogy másfél,van,hogy 4 óránként kér.Szóval igény szerint eszik.Ő sem gép,nem mindig program szerint éhes.Ha amúgy gyarapszik és jól van,ne ébresztd.Boldog babázást:D
2015. márc. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mind a két gyerekem egyszer kelt fel éjjel enni, amúgy aludt, de ha későn volt az utolsó szoptatás, akkor végig aludták az éjszakát és csak hajnalban keltek először,én soha nem keltettem egyiket sem.
2015. márc. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 6 hetes és soha nem kel fel éjjel. 10-11 körül elalszik és mi ébresztjük 6-kor. Lehet hogy nem éhes? Mindegy... a kérdésre válaszolva, én az első két hétben keltettem éjfélkor és háromkor mert sárga volt még picit, de utána már nem ébresztettem. Egyébként nap közben sem ébred magától, mindig nekem kell kelteni.
2015. márc. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lánykám az első héttől kezdve átalussza az éjszakákat. Ugyanolyan szépen gyarapodott. Este 9 fél 10 fele alszik, általában fél 7 kor kel, de volt, hogy 8 kor én ébresztettem.
2015. márc. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!