Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hete kapott a kislányom...

8 hete kapott a kislányom fülbevalót és most begyulladt a luknál az egyik füle. Hogy, mivel kezeljem?

Figyelt kérdés

Nagyon csodálkozom, hogy most gyulladt be neki és ráadásul csak az egyik... Már 8 hete lövettük. Blomdahl fülbevalót kapott.

Tegnap kivettem a fülbevalót és vérzett neki a füle, alkohollal át tisztogattam és visszaraktam a fülbevalót. Reggel úgy nézett ki hogy jobb de most délutánra megint gyulladtabb neki.

Mit tehetnék? Elég ha alkohollal tisztogatom?


2015. márc. 11. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
A fülét kellet volna kenegetni,hogy ez ne történjen meg.Mikor mi lövetük akkor kaptunk is alkoholt,h ne kelljen egy teljes üveggel venni.Próbáld kamillával mosni az gyulladáscsökkentő ha fáj neki jobb lenne addig ki venni míg nem gyógyul meg.
2015. márc. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szaliciles alkohollal lehet még, ha nem allergiás rá.
2015. márc. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Amikor belövettük azt mondta a csaj, hogy nem kell piszkálni, főleg nem alkohollal, nem kell forgatni sem. Ez is a lényege a Blomdahl fülbevalóknak hogy nem igényel utókezelést. Akkor kenegetem alkohollal (amit a köldökéhez is kaptunk) és csinálok kamillát is. Köszönöm a segítséget.
2015. márc. 11. 13:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Az alkohol fertőtlenít ugyan de kegyetlenül szárít és irritálja az amúgy is gyulladt bőrt! Többet azt ne! Vegyél bepanten plust! Mi minden piercing és tetoválás után ezt javasoljuk! Vedd ki a fülit tisztítsd meg fertőtlenítsd kend be a fület elöl hátul a krémmel meg a fülbevaló szárát és így tedd vissza. Ezt naponta legalább egy hétig. Pár nap után be fog varrasodni. Másnap a felesleges krémet meg sebnedvet törölgesd le száraz ruhával de ne dörzsöld a varr hadd maradjon rajta!
2015. márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi is Blomdahl-t tetettünk be, és adtak tájékoztató füzetet, ahova le van írva, h mit kell tenni ha begyullad. Ti nem kaptatok?

A weboldalukon meg lehet tőlük kérdezni egyébként mi a teendő. [link]

A mi táj füzetünkben nem volt alkoholos törölgetésről szó!

2015. márc. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja és 1-es!

A Blomdahl fülbevalókat nem kell forgatni és nem kell kenegetni sem.

Nem tudom honnan szeded ezt a h.lyeséget.

Le van írva mi a teendő.

[link]

2015. márc. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!