Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van kifejezetten babáknak...

Van kifejezetten babáknak való kamilla tea? A védőnönk javasolta székrekedésre, de nem kérdeztem meg tőle.

Figyelt kérdés
2015. márc. 11. 16:30
 1/4 A kérdező kommentje:

Ti hogyan készitettétek el?

Meddig hagytátok a filtert a vizben?

100ml -ben ha állni hagyom 5-percig az elég?

Nem sok bele 2 evőkanál cukor?

2015. márc. 11. 16:32
 2/4 anonim ***** válasza:
van, és rajta van a dobozán hogy kell elkészíteni, azt hsizem Hipp. De jó ha tudod hogy kamilla teából sem szabad sokat adni, mert szárítja a beleket, így pont hogy székrekedést okozhat ha túl sokat iszik belőle. Főzd szalmaszínűre, úgy lehet neki odaadni, de szerintem max napi 1 dl-t, és max egy hétig.
2015. márc. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mindkét gyerekemnél használtam székrekedésre.

Sima kamillateát vettem a gyógyszertárban.

SEMMI különbség nincs a babakamilla és ez között. Csak annyi, hogy mivel babatea, 3-szor annyiba kerül. Mi lenne más a különbség? Gyógyszertárban kell venni, ellenőrzött minőségűt és kész.

2 dl forrásban lévő vizet öntök a teára, amíg színe nem lesz. Áztatni nem szabad benne sokáig, nem kell sötét színűnek lennie. Ha kevés cukrot raksz bele, akkor csak édes lesz. Sok cukor kell bele, mert annak az erjedése a belekben , az fogja fellazítani a székletet.

Napi 1 - 1,5 dl elég neki.

2015. márc. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Naturland vagy gyógyszertári kamilla. A lényeg,hogy ne olyan legyen,amiben csak kamilla aroma van.
2015. márc. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!