Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hete kóstoltatok, de minden...

1 hete kóstoltatok, de minden répa, amit megevett idáig a pelenkában köszönt vissza. Még várjak inkább a kóstoltatással? Meddig normális ez?

Figyelt kérdés
2015. márc. 14. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Amúgy 1 hét után ne várj csodát! :) De miért pont répával kezdtél?
2015. márc. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Dokim tanàcsolta a répát. 5 hónapos múlt.
2015. márc. 14. 20:02
 3/7 anonim ***** válasza:
azt mondják, h a hopzzátáplálásra akkor érik meg amikor a kaja nem ugyanolyan formában köszön vissza a pelusban. Szerintem várd ki a 6 hónapot. Nekünk a doki első dolognak rizspépet mondott a 4,5 hónapos anyatejes babámnak. Mivel van elég tejem és a baba is jól fejlődik, így eszem ágában sincs még bármit is kóstoltatni vele. Ha megoldható, akkor 6 hónapig csak anyatej
2015. márc. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor várj még néhány hetet és utána próbálkozz. Addig esetleg néhány kanál almalevet adhatsz neki időnként, hogy szokja a kanalat, de a babád emésztőrendszere még nem érett az új dolgok befogadására. A doki lehet, hogy javasolta, de nem minden baba egyformán fejlődik. Mivel még nincs 6 hónapos se, így semmiről nem vagytok lemaradva. :)
2015. márc. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1-2 kanalakat adj csak egy héten ét, köv héten már emelheted és akkor is répa legyen


fokozatosan alakulnak ki az emésztő enzimjei, bélflórája

2015. márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek,most még csak egy par kanallal caloban csak megkostolni adj. . Mondjuk nallunk most is előfordul hogy ha sokat evett belőle vagy nagy darabot hogy majdnem egészben köszön viasza. Pedig 1éves. Almával kezdj szerintem az könnyebben emészthető.Ha nem szopik mar,adhattsz neki biogaia cseppet.Az jo a babapocaknak. Ha van tejed akkor nem kell a biogaia.
2015. márc. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 6 hónapos kor előtt ne ad neki semmit, pont ezért ne! 6 hónapos kor előtt még éretlen az emésztőrendszerük. 6 hónapos kortól kezdd! Mi is nemrég kezdtük, az elsővel is megvártam, hogy betöltse! Egyébként elsőnek mind a kettő almalevet kapott, aztán lehet baracklevet adni és pépeset (répa, krumpli, reszelt alma) csak ezután. Egyébként miért mondta ezt a doki? Nem is az ő dolga a hozzátáplálás, hanem a védőnőé! Nem tudom benne bízol-e, de ha igen, akkor inkább őt kérdezd, mert szerintem a doki elég nagy marhaságot mondott. Sok eltérő vélemény van a kérdésben, de abban mindegyik, amivel találkoztam egyetértett, hogy alma, barack és mindegyik először lé formájában!
2015. márc. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!