Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fürdik és vacsorázik...

Mikor fürdik és vacsorázik (és alszik el este) 8 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Mi fél 7 és 7 között fürdünk, 7 és fél 8 között vacsorázunk és fél 9-kor a kisfiam már alszik. Igaz, a mi ágyunkban, de ha már elég mélyen alszik, átteszem a sajátjába.
2015. márc. 14. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
18.00-kor eszik gyumolcsot Sinlaccal, 20.00-20.20 furcsi, utana szopi, kb 21.00-ra alszik el az olemben es ugy rakom at az agyaba. szerdan lesz 8 honapos.
2015. márc. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fürdés össze-vissza van/volt, nem kötődik alváshoz.

Viszont nyolckor eszik (nagyjából 10 perc), utána pelenkacsere és megy az ágyába. Néhány percig magában motyog, aztán alszik reggelig.

2015. márc. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

este gyülmolcsot eszeik a babád? nem bántja a hasát?


7-kor fürdetem, 8 kor eszik, majd megy az ágyába, reggel 9-ig alszik.

2015. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sörözés után.
2015. márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nálunk is, mint kérdezőnél, vagy utolsó előttinél, csak én babám 7-ig alszik csak
2015. márc. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk fél 7 körül van vacsora,tápszer.8- fél 9 körül alszik el a saját ágyában (kezdetektől ott alszik).

Éjjel többször kelünk,nem alussza végig az éjszakát.Átmegyek,megsimizem,megitatom,alszik tovább.Ez 2-5x.Mikor beteg volt,volt,hogy 15x kelt vagy a kezemben aludt függőlegesben (gyomra volt beteg nagyon).

2015. márc. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os! Az én kisfiam sem alussza át az éjszakát. 3-5 alkalommal kelünk, ebből csak egyszer enni, de azt sem mindig.

Újszülött korában rémálom volt az altatás, órákig tartó ringatás előzte meg. Kipróbáltam azt is, hogy elringattam-ágyba tettem-sírt-kivettem-elringattam-stb. Nekünk nem jött be, valószínűleg nem voltam elég kitartó.

Így, hogy mellettem alszik el, nincs semmi macera az altatással. Mondókázunk, cirókázunk, forgodik párat és elalszik. Az más kérdés, hogy néha sikertelen a próbálkozásom, hogy betegyem a kiságyába... :)

2015. márc. 15. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!