Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Legkorabban mennyi idos...

Legkorabban mennyi idos koraban adnad bolcsibe a gyermeked?

Figyelt kérdés
2015. márc. 15. 12:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
20 hónapos kora előtt nem. Legalábbis itt nem, mert dolgoztam bölcsiben és tudom milyen. Egy megbízható bölcsibe beadnám hamarabb is, de magánra nincs pénzem, az államiban meg nem bízom.
2015. márc. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ha a megélhetés múlna rajta, 24 hetesen, ugyanis az a minimum korhatar. A többség nem szórakozásbol adj bölcsibe a gyereket.

Ha nem függene tőle a megélhetés, akkor sose lenne bölcsi.

2015. márc. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem adnám bölcsibe, csakis akkor, ha muszáj lenne elmennem dolgozni.
2015. márc. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én két éves koráig nem akartam és nem is adtam. 26 hónapos két hete jár, mert holnaptól én is dolgozok. A GYES összege már nagyon kevés.
2015. márc. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Lanyombol kiindulva masfel eves kora utan csak.O rajta akkortol latom,hogy igenyli a tarsasagot.De ha jar kozosegbe hetente tobbszor is velem,akkor nem vinnem.De mivel en nem tudtam vinni semerre ismeros meg penz hijan,igy nekem ment bolcsibe.Igaz nemreg kezdte,meg egy honapja se es lassan 2,5eves.Ha lett volna munka,vittem volna 2eves kortol.Regen nagyon bolcsi ellenes voltam,de lanyomon lattam,igenyli.Ez jo bolcsi is szerintem,pedig allami.Lanyom is szereeti nagyon,beszoktatas is ment pikk pakk,igaz hogy beteges lett de szerintem mind az.
2015. márc. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5vagyok.En is gyesen vagyok szuletesetol,megelunk igy is.En a kicsi es az en idegrendszerem miatt szerettem volna vinni mar.Meg hogy legyen munka mielott gyesnek vege.Nekem eleg nehez volt vele.Hisztis,semmi segitseg,se barat...
2015. márc. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%

2 évesen ment bölcsibe,mert a GYES semmire sem elég.

Addig GYED-et kaptam,azért havi 111 000-ért megérte itthon ülni,de a GYES ennél jóval kevesebb.

Így is terveztük,hogy ő megy bölcsibe,én pedig vissza dolgozni.Szerencsére semmi gond nem volt ebből.Könnyen beszokott,nagyon szeret bölcsibe járni.

Én pedig imádom a munkám és örülök,hogy újra dolgozhatok. :)

2015. márc. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Fiamat 3 évesen adtam be, de csak azért mert csúsztunk az ovival, addig ne üljön itthon. Kicsit bánom, h nem korábban, nagyon jót tesz neki és nekem is az a pár óra hossza. (Még nem dolgozom) viszont 2 éves kora előtt nem lenne szivem beadni egy gyereket. persze az más, ha az anyagiak miatt valaki visszakényszerül dolgozni, de akkor is bántana.
2015. márc. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nagyon gyerekfüggő.

Az egy éves lányom simán mehetne, mindenkivel haverkodik, teljesen felpörög nagy társaságban.

2015. márc. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én 2 évesen szeretném max. igaz a férjemmel nem beszéltünk még erről, de ugye a GYES nagyon kevés annál még a -33%-os fizum is jobb. persze ha sikerül úgy vissza mennem dolgozni hogy a gyerek felügyelet meg legyen oldva, pl én 8-14ig vagy 16ig. és legyen jogsim a bejáráshoz. ha ez az utóbbi kettő nem teljesíthető, nincsenek is nagyszülők, segítség..stb akkor nem adjuk bölcsibe.
2015. márc. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!