Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hos gyerek nezhet meset?...

18 hos gyerek nezhet meset? Milyen mese dvd-eket szeret nezni a gyermeked?

Figyelt kérdés
2015. jan. 8. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem korai. 18 hósan még sok egyéb érdekes dolog, felfedeznivaló akad a világban. nézegessetek együtt könyvet, olvass neki!
2015. jan. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Úgy tudom a gyors mozgás nem tesz jót az idegrendszerének. Várj vele, 3 éves korában bőven ráér. Addig lapozgassatok könyveket, mesélj neki.
2015. jan. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Sosincs elég korán elkezdeni :) viccen kívül: hallgassatok inkább zenét.
2015. jan. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha valami olyat kell intézni itthon, aminél nem lehet ott a fiunk (forró olajban sütünk, ne adja isten WC-re megyünk), akkor szoktunk kerekmesét kapcsolni a fiunknak, mert ha csak úgy beletesszük a járókába, akkor üvöltve sír. De legtöbbször nem is nézi, csak táncol rá és babrál a játékaival. Ezenkívül nem nézünk vele mesét, mert korainak tartjuk.
2015. jan. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
nálunk Babóca a sláger
2015. jan. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lányom hajnalban szokott mesét nézni, másfél év körüli ő is. 1-2 Dörmögőék kalandjai, vagy a Mazsola és Tádé, Süsü. Szereti a bábfilmeket nagyon, a rajzfilmek nem érdeklik.

Addig nézi, amíg kávét főzök és ételt csomagolok a férjemnek, ő meg öltözik.

Utána kikapcsoljuk, egész nap elvagyunk zenével. Nekünk nincs tévénk, sz.gépről nézi dvd-n.

2015. jan. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kelemen Szabina ***** válasza:
0%
Délelőtt diesney channel, vagy nickelideon megy baba fejlesztő mesék, Dóea, mickey eger, umi-zumi, megi eneket de nem egyfolytaba nezi .
2015. jan. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Lencsibaba0121 ***** válasza:
18 hónapos kislánykám a Mickey Egér játszóterét nézi, minden nap 1 részt ami 23 perc. Semmi erőszak, sok éneklés, táncika van benne. Ha nagyon engedékeny napom van, akkor nézhet még Magyar népmeséket, bár ezt annyira én nem szeretem, mert sokszor vannak benne nem neki való dolgok, vagy Dörmögőék kalandjait engedem még neki!
2015. jan. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán érdekelte 2 éves kor előtt a gyerekeimet a tv, a mese, főleg a rajzfilmek. Később jött a Bogyó és Babóca, A kockásfülű nyúl, a Legkisebb ugrifüles.
2015. jan. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen tv/mese ellenes, de tényleg nem érdekli még ilyen korban a gyerekeket, max.1-2 perc, és mennek dolgukra.
2015. jan. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!