Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire színes gyermeked...

Mennyire színes gyermeked ruhatára?

Figyelt kérdés
Milyen ruhái vannak? Fiú vagy lány? Kora?
2015. jan. 27. 10:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Lany, 9 honapos. Nyilvan tobbsegben vannak a rozsaszin ea feherruhak, de van neki piros, lila, szurke, barna, bezs, turkiz, fekete, kek is. Zold csak azert nincs, mert azt nem szeretem.
2015. jan. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
7 és fél éves lány!Rózsaszín pink és fekete és fehér a legtöbb ruhája!De van kék,bézs,barack és lila ruhája is!
2015. jan. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%

3 éves fiú

Most már kevésbbé színes, van sok fehér (főleg bodyk), kék különböző árnyalatai, szürke, bézs, talán egy-két zöld.

Amikor még pici volt, sokkal színesebb volt, akkor sárga, piros cuccai is voltak, sőt, én simán ráadtam a rózsaszínt is itthonra.

2015. jan. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Van fiam és lányom is, mind kettőnek színes a ruhatára, fiamnál nincs olyan szín ami többségben lenne, ő inkább a sötétebb színeket szereti, zöld,kék,szürke,de felveszi a pirosat is! Lányom a rózsaszínt és lilát szereti nagyon, de van sok fehér, kék ruhája is.
2015. jan. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
Cifra!
2015. jan. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

6 éves lányom, szinte csak rózsaszín és lila felsői vannak. 1-1 narancssárga, piros, szürke, kék van, de azokat csak nagy rábeszélés árán sikerül ráadnom. Ezért már nem is veszek neki. Ill. farmerszoknyák, rózsaszín és barna szoknyái vannak. Nardág csak 1-1 vastag, vékony farmer, ill. néhány színes leggings. Mivel nadrágot is csak az oviig húzza, ott átöltözik.

A kicsi 2 éves. Fél éves koráig többnyire fehér rugijai voltak, most már teljesen azonosulunk a naggyal, így nála is a rózsaszín a domináns, annyi különbség, hogy próbálom a nadrághoz jobban szoktatni, de szerintem ilyenkor az még nem mérvadó.

Ezekhez hozzátenném, hogy én amíg nem voltak meg a lányaim, frászt kaptam a rózsaszíntől. Amikor először öltöztettem így a nagyobbikat mindenki meglepődött. Most pedig már a lányom ízlése számít nagyrészt.

2015. jan. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Eléggé. 4,5 éves a kislányom. Van rózsaszín, lila, citrom -és narancssárga, sötétkék, piros, fehér, világoszöld, világoskék ruhája is. Én szeretem a feketét, de igazság szerint lányomnak fekete ruhája nincs. Valahogy nem tetszik egy ilyen kicsi gyereken. Egy olyan leggingse van, ami fekete, de azon alul van egy Miki egér fej.
2015. jan. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Lányom van, ő 2 éves múlt majdnem 4hónappal. Mi minden ruhát öröklünk húgom után,illetve apukámék veszegetnek még mellé leginkább. Legtöbb az rózsaszín,én szeretem is nagyon azt a színt,van lila is 1-2,bár nem kedvelem.Zöldet,barnát,sárgát utálom,a kicsire se adok. Két kedvenc ruhám rajta sötétkék.Van neki egy piros-fehér minnie egeres felsője,vannak fehér felsői is.Régi kedvencem egy világoskék felső volt bagollyal.Leggingsei vannak sötétkék fehér pöttyel,piros,rózsaszín,egy rikitó narancsos rózsaszínes,egy rikító pink fehér flamingókkal.

Farmert én utálom eléggé a kicsin.

Összességben legtöbb ruha rózsaszín,esetleg fehér,de akad más is.Cipője pl fekete és pink csillagok vannak rajta,másik cipője fehér rózsaszín,csizmája is fehér.

2015. jan. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ketten vannak, 5 éves fiú és 2,5 éves lány. Én szeretem rajtuk a színes ruhákat, a fiúnak is van narancssárga, sárga, piros és a lánynak is sárga, zöld meg sötétkék. Én szeretem őket színesben látni.
2015. jan. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

1,5 éves kislányom van, elég színes a ruhatára, bár vannak kiemelkedő színek, amikből több van neki, ilyen a padlizsánlila, a piros és a sötétkék. Ezeken felül vannak még bézs, fehér, szürke, fekete, mentazöld ruhái is.

A rózsaszín, halványlila és babakék ruhákat születésétől kezdve próbálom kerülni, abszolút nem tetszenek az ilyen színű baba- és gyerekruhák. Ennek ellenére van pár rózsaszín ruhája, ajándékba nem egyszer kaptunk már ilyesmit. Természetesen ezeket is ráadom, de inkább csak itthon.

2015. jan. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!