Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt? Eddig nem...

Miért csinálja ezt? Eddig nem volt jellemző.

Figyelt kérdés

Alapvetően nagyon nyitott, barátkozós természet. Bárkivel, aki kicsit is kedve hozzá, tök jól elvan, olyankor le is vagyok ejtve. Ezzel nincs gond, örülök neki, hogy ilyen nyitott.


Ma kicsit náthásan kelt, de a hangulata jó, csak folyik az orra.

Nem sokkal ébredés után megérkezett anyósom, ő rávetette magát. Közben odamentem, meg akartam itatni. Ahogy elkezdtem közelíteni a cumisüveggel (még hozzá se értem), keserves sírásba kezdett és menekült előlem, bújt anyósomhoz. Velem mintha most ellenséges lenne.


Nem tudom hova tenni a dolgot. Ivással nincs probléma, az itatós cumisüvegét felismeri, rendszeresen használja. Anyósom havi 3-5 alkalommal jön, jól kijönnek, de ilyen elutasító még nem volt velem. Közömbösség előfordul, de azt megértem, a ritkábban látott emberek időszakosan érdekesebbek, mint én. Az elutasító viselkedéssel nem tudok mit kezdeni.


Mi lehet ennek az oka? 10 hónapos.


2015. márc. 16. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
és anyós meg tudta itatni? mert valószínű, azt nem akarta, lehet, hogy fáj a nyelés?
2015. márc. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lehet még nem akarta abbahagyni az anyóssal a játékot, vagy szeretgetést, azt hitte ezzel vége lesz, ő iszik, anyós elmegy.


én babám meg pelenkázáskor menekül a mamához, csak mert a vele való játék közepén álltam neki pelenkázni

2015. márc. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy csak jön a foga és azért utasította el a cumisüveget. Amúgy az én 8 hónaposom is mostanában ilyen, 2 percig nem marad meg az ölemben. Amióta elkezdett mászni, felállni minden érdekesebb neki mint én:).
2015. márc. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!