Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13+2 napos terhes vagyok a...

13+2 napos terhes vagyok a méhlepény a hátsó falon tapad fedi a méhszájat nagy a baj?

Figyelt kérdés
Barnázásó volt ez miatt az orvos azt mondta kíméljem magam de hozzá tette emelgetésre és házas életre gondol!Nekem nem mondta hogy feküdjek-sajnos az emelgetést hogy tartsam be egy 18hós baba mellett?valaki járt már így?Kitudta hordani a babát?Félek
2015. márc. 16. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Én érdemben nem tudok neked segíteni, de én is ugyanebben a cipőben járok . 13+5 hkm vagyok, 15 hónapos a lányom, csak nekem mellső fali a lepény és szintén mélyen tapad és rálóg a méhszájra a széle. Sokat olvastam erről, és ez elvileg nem annyira zavarja a terhességet. Ne izgulj, idővel feljebb kell mennie.

2015. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi gond az men no meg boven.

20 heten ujra uh es akkor mashol lesz meglatod.

Addig keruld a szexet es az ulofurdot.

2015. márc. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztató válaszokat!
2015. márc. 16. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!