Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdeklödni szeretnék hogy 20...

Tündi0212 kérdése:

Érdeklödni szeretnék hogy 20 hetes terhes vagyok mellso falon tapad a mehlepény ettöl lehet e haskeményedé?

Figyelt kérdés
2.babát várom elsonel már rég éreztem a mozgást de most annyira nem ! Uh szerint minden rendben van doki szerint is de többszőr van haskemênyedésem ettol lehet hogy mellso falob tapad a lepeny ! Köszőnöm a valaszokat!
2015. jan. 31. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
nem, nincs összefüggés. 2. terhességnél keményedhet többször a hasad, mert nyilván nem tudsz annyit pihenni ha már van egy babód, mint amíg nem volt. Magnézium adagodat növelhetné a doki, beszéld meg vele, ez jó a keményedés ellen és próbálj pihenni.
2015. jan. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mellső falon tapadt lepény okozza, hogy nem érzed olyan hamar a mozgását, de egy-két hét és fogod, ne aggódj.
2015. jan. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Esténként már erzem csak ezek a kemênyedések pedig szedem az elevitet meg a magne b6 ot ! Nálatok már ebben az idöben megjelent esetleg hogy sürün kell pisilni mert nekem anyira nyomja valami hogy nagyon surun! :)
2015. febr. 2. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!