Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsit áruló anyucik,...

Babakocsit áruló anyucik, nektek is ilyen nehezen megy az eladása? Én már cserében is benne lennék.

Figyelt kérdés

Anyukáméktól kaptuk, még mikor pocakos voltam csak, de fiam született, és lányosnak érzem, mert piros szürke szinü, sportbabakocsi, de lassan már szükségünk lenne egy sportbabakocsira!


Szerintetek hol tudnám eladni vagy elcserélni?


2010. febr. 16. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Vatera,TeszVesz,Zsibvásár,Bababizományi ott lehet,hogy el is tudnád cserélni.
2010. febr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is fiam van, most 7 hós, de nekünk is piros-szürke a babakocsink. Mi úgy vettük, hogy tudtuk fiú lesz, és nem akartunk olyan elkoszolóst venni. Most vettünk sportbabakocsit és szintén szürke-pirosat. Szerintem használd nyugodtan.
2010. febr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
expressz,startapró,babaszoba én mindent itt árulok és eddig sikerrel!
2010. febr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyébként szerintem is jó az a szín!
2010. febr. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyan nem ez volt a kérdés, de szerintem a piros-szürke abszolút unisex szín. Nekem lányom van, piros-fekete a kocsink, azért, hogyha a tesó fiú lesz, neki is jó legyen. Szerintem ami kimondotttan fiús szín, az a babakék, még a nagyon sötétkéket is unisexnek mondanám.
2010. febr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi lányok,lehet elgondolkozok a dolgon,és megtartom a babakocsit,mert a tipusa az nagyon tetszik,egyébként a pierre cardin 625-ösröl volt szó.Még most csak 5hós a fiam,de már elég szépen ülöget is,és gondoltam lassan már befogjuk majd,van hozzá lábzsak is,ha esetleg még nem jönne a tavasz,de én már nagyon bizom benne,h jön lassan!Mégegyszer köszi a válaszokat!Ja és mi is szeretnénk majd egy kistesót,jó lenne ha kislány sikerülne,és neki is jó lenne.Igy megfontolom,mert akkor nem kell ujra beruházni másikra!:D
2010. febr. 16. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!