Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 7,5 hos adtam neki...

Kisfiam 7,5 hos adtam neki mezes teát (bolti méz) nem lehet baja? Picit kohog folyik az orra

Figyelt kérdés

2015. márc. 16. 20:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Oh de vadaskodo itt mindenkii...kolbásztol és hustol is ellehet ám kapnii...!
2015. márc. 17. 05:05
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert egyébként a mézen kívül még NYERS húst is adsz a gyereknek?

Itt senki nem vádaskodott, csak tényeket közölt, Te pedig megsértödtél ezen.

2015. márc. 17. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kolbászt sem adok a 7 hónaposomnak...
2015. márc. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
a kolbász és a nyers hús remek érv egy 7 hónaposnál, gratulálok :)
2015. márc. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
igazabol itt az a baj, szerintem, hogy tudtad, hogy nem szabad (kulonben miert is tetted volna fel a kerdest), megis adtal neki. Itt pedig azt vartad, hogy majd mindenki azt irja, hogy semmi baja nem lesz tole. Holott az orrfolyas az, amitol nem lesz baja
2015. márc. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Persze nem szabad, de ne aggódj, mert irodalmi ritkaság, hogy botulizmusa lesz a bolti méztől. Elméletben persze 1 éves kortól.
2015. márc. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Az én 8 hónapos babám a nyers gombát kóstolta meg míg nem figyeltem fél percre, szerintetek? Ez 1 hete volt, azóta semmi baja. A gyerek orvosa azt mondta nem gondolná, hogy baja lehet hisz salátákban nyersen is megesszük. Bocsi az offért....amúgy a mézet úgy tudom én is, hogy nem ajánlatos még adni, de szerintem az a minimális amit a teájába tehettél nem okoz gondot.
2015. márc. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!