Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtál utoljára üveges,...

Mikor adtál utoljára üveges, bolti bébiételt a babádnak? 1 éves kor után Junior menüt kap? (Én főzök, csak tartaléknak kellene. )

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
17 hónapos a kislányom és mindig van itthon tartalék olyan esetekre, amikor nem olyat főzök, ami neki is jó vagy utazáshoz. legutóbb tegnap kapott üvegeset (azaz Hipp bio gyerekmenüt), de van itthon 8 hónapos kortól adható is , meg gyümölcsös is..az, hogy 1 éves elmúlt,nem jelenti azt, hogy azok már nem jók nekik...
2010. febr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ma fogok neki adni paradicsomos krumplit hallal. 15 hónapos. Én az általam elkészített halat nem merem neki adni, akkor sem, ha szálkamentes. Van, hgoy napokig nem eszi azt, amit én főzök (pedig főzelék, hússal, vagy pld. rakott zöldbab, krémlevesek), akkor 2-3 nap elteltével kap egy üveges bébikaját. (azt általában azért megeszi).
2010. febr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha mentünk valahová még nyáron és ősszel evett ilyet. még 20 hóanaposan is.

Most 26 hós, de ha kellene adnék neki ebédre, ha mennénk valamerre. jobb mint a gyorskajálda.

2010. febr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is szoktam neki ebédre adni néha. tartalék mindig jo ha van itthon.vagy ha nem olyat fözök, amiböl adhatnék neki.egyébként jo a kérdés, ez bennem is felmerült,hogy vajon más is ad?azt hittem "lusta "anya vagyok.meg jobban olyat veszek, hogy bárányos, nyulhusos, amit ugyse csinálnék meg,mert mi nem esszük. csak az ize kedvéért.
2010. okt. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!