Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy kicsit kb 30 fokban...

Ha egy kicsit kb 30 fokban van megemelve a babakocsi az nem baj egy rövid úton egy 5,5 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Vagy nem tudom hány fok , van egy sunny love babkocsink ès nen akarom előhalåszni a nagykocsit csak egy 30 perces útra mennènk , maga az egèsz törzse meg van emelve de fekszik !! Ugye nem lesz baja? Köszönöm előre is
2015. márc. 17. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Lányom utált a mózesben feküdni, úgyhogy áttettük őt a sportrészbe, persze döntve. Na úgy már imádott babakocsizni.

Mi ezt 4,5 hónapos korában tettük meg. Előtte üvöltött a babakocsiban...

Úgyhogy nyugi, ha csak kicsit emeled, nem lesz semmi baja, a lényeg, hogy ha nem tud ülni, akkor még ne ültesd teljesen. De ha döntve fekszik, az nem baj.

2015. márc. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan emelheted egy kicsit, nem lesz baja! Ennyi idősen az én gyerekeim már nem feküdtek vízszintesen a kocsiban, nézelődni akartak.
2015. márc. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen az én lányom is utálta már, h teljesen vízszintesen feküldön. Kicsit megemeltük neki a fekvőrészt és minden jó volt utána. Még nem ültetném, de ettől már nem lehet sok baja.
2015. márc. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a válaszkat!!
2015. márc. 18. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!