Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik triciklit érdemes...

Melyik triciklit érdemes megvenni első szülinapra?

Figyelt kérdés
1 éves szülinapra szeretnék a kisfiamnak, eddig a Tescoban kapható smart trike tricikliket néztem, van ami 15000 Ft, ez egyszerűbb,és van 25 ezerért ehhez van táska, játék meg mittudomén. Van valakinek ilyene?Milyen minőségűek? Ki tudjuk használni vagy mást ajánlotok? Légyszi segítsetek mert nem olyan kis összeg hogy csak úgy kidobjam az ablakon! Köszi
2010. febr. 16. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Sztm felesleges a legdrágábbat megvenni. A lényeg, hogy legyen tolókarja, és karima az ülés körül, hgoy biztonságosan tudjon ülni benne, a többi tartozék sztm már csak flanc.

A kislányom imádja, mi is nyáron kezdtük el használni :)


16 hós kislány anyukája

2010. febr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És ami még nem flanc: legyen felhajtható lábtartója, mert a pedálokat sokáig nem éri még el. Ezenkívül az sem rossz, ha kiiktatható a pedál forgása.
2010. febr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Nekünk ez van, imádjuk! Kicsit drágább, de sztem megéri az árát. (nem tudom, hol laksz, a budaörsi Kikában vettük tavaly, 12,500.- Ft volt)

[link]

2010. febr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

sajnos soproniak vagyunk, itt kika nincs, de hasonló ez a tescos is, igaz 15 ezer, de pont olyan amiket felsoroltatok

link róla:

[link]


van valakinek ilyene?

2010. febr. 16. 16:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan a mienk is mint 2. válaszolóé :))


1. válaszoló


Esetleg megnézheted a teszveszen, vagy a vaterán. Mi ott vettük 6000ért, de nagyon szép állapotú, picit a kerekei voltak megkopva, de az se vészes.

2010. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
már néztem mindenhol a neten,mert nagyon meggondoljuk mert elég szűkös a keret. vagy van valami más ötletetek?
2010. febr. 16. 16:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is pont ilyet vettünk a kisfiamnak az első szülinapjára. Mivel még tél van, igazán nem tudtuk kihasználni, de a januári pár hét jó idő alatt azért már elkezdtük tesztelgetni. És nekünk eddig nagyon tetszik és a kicsi is imádja. Jól lehet irányítani (már lassan kismanó is tudja kormányozni) és jó, hogy van körben tartója, hogy ne pottyanjon le róla. És jó ötlet a felhajtható lábtartó is. Mi is néztük a drágábbat is, de szerintem az már felesleges pénzkidobás. Táskánk van, játékunk is, mi kell még! :) Szóval mi nem bántuk meg, hogy megvettük.
2010. febr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy írtál, szerintem megkapja a kis tökös:-)
2010. febr. 19. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!