Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki mostanában fog szüli és...

Aki mostanában fog szüli és babakocsit néz vagy már megvette, melyiket választottátok és miért?

Figyelt kérdés
Segítsetek nekem, sok-sok véleményre lennék kíváncsi meliyket és miért vette. Persze linket is kérnék.
2015. márc. 19. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Bebetto Solaris [link]


Az én elvárásaimnak tökéletesen megfelelt, most is ezt venném. Nekem ami fontos volt: nagy kerék, egybefüggő tolókar, minden (hordozó, mózes, sportülés) rátehető legyen a vázra, állítható a tolókar magassága, bolygósítható kerekű és mindenképp 4 kerekű. Ami plusz jó benne, hogy nincs keresztrúd a lábnál, így nem rúgsz bele és eszméletlen könnyen irányítható. És az ára is "baráti".

2015. márc. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hasonló "elvárásaim" voltak, mint az első válaszolónak.

Nekünk mondjuk nem mostani történet, mert lányom már 5 éves, de akkor mi Baby Point V3-at vettünk, és nagyon szerettem! Annyi, hogy arra nem lehetett hordozót rátenni, ami nekünk volt, de ezt nem bántam, nem sétáltattam soha hordozóban.

Viszont minden más, amit leírt az első válaszoló fontos volt nekem is.

[link]

2015. márc. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szintén Bebetto solaris. Annyi igényünk volt még,h viszonylag magasan legyen benne a baba, h ne kelljen hozzá nagyon mélyre hajolni, illetve közel lakunk egy nagyforgalmú úthoz, így nem lenne szerencsés, ha alacsonyan lenne a kicsi.
2015. márc. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Camarelo sevilla. ismerősöm ajánlotta, elmentem megnézni és rögtön megszerettem, pont megfelel az elvárásaimnak :) nem túl nehéz, de nagy, így nem növi ki hamar a gyerkőc, kombinált, könnyű tolni, nagyon jól kipárnázott, a picinek is kényelmes lesz remélhetőleg :)

2015. márc. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!