Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha szeretnék együtt pancsolni...

Ha szeretnék együtt pancsolni a lányommal a nagy kádban, mennyi idős koráig kell előtte lezuhanyoznom?

Figyelt kérdés
2015. márc. 19. 17:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%

szerintem soha nem ajánlatos együtt fürdeni a felnőtt embernek rengeteg a gombája(van ami lemosható, van ami természetes a nemi szervben, van ami túlzott és kezelendő, de sokan nem foglalkoznaka körömgombával sem.

aztán ott van az e-coli baktérium a végbélnyílásról


max strandon ok, de amúgy minek

vegyél neki fürdőkrétát eltudnak játszani meztelenkedő felnőtt nélkül is.

2015. márc. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%
Ülj mellé, pont úgy tudsz játszani vele, mint ha bent ülnél a kádban.
2015. márc. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%

Én speciel annak idején szerettem anyukámmal együtt fürdeni, van egy nagyon korai emlékem, hogy azzal szórakozunk, hogy az egyikünk ledobol egy dallamot a kád szélén, a másiknak pedig ki kell találnia a dalt. A másik emlékem, hogy mindig nekem kellett a dugónál ülni, és kényelmetlen volt...:D


Azt viszont sajnos nem tudom, hogy hány éves koráig kell előtte lezuhanyoznod. Szerintem mire ezt elhagyhatnád, addigra az együtt fürdést is ideje lesz elhagyni.:)

2015. márc. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Mi kb 3 hónapja (most 8 hónapos) mindig együtt tusolunk. Igazából az egyszerűség kedvéért kezdtük el, mert a szobában tudtam fürdetni de itt mindent szétpancsolt. Párom mindig behozza mikor én már bent vagyok és kiveszi mikor végeztünk. Imádja nagyon és teljesen ellazul ahogy folyik rá a víz a tusból. Igazából csak állunk a tus alatt, énekelek neki és a fürdetés részénél leültetem kis szivacsra bent a tusolóban. VAn hogy én tusolok, neki meg engedek vizet a lavórba és bent van mellettem és úgy fröcsköl ahogy akar. Én fürödtem is mmár vele párszor, ennyire nem vagyok tisztaság mániás, mi is tesómmal együtt fürödtünk kicsinek anyával is apával is, én nem tartom rossz dolognak, de mindenki úgy csinálja ahogy akarja. Én nem tusoltam le, teleeresztettem a nagy kádat és fürödtünk simán. Persze nem edzés után, izzadtan hanem dél körül fürödtünk eddig mindig. Sőt, tesóm is kérdezte, hogy nem-e fürödhetne meg vele és 1x neki is megengedtem.
2015. márc. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

én is imádtam együtt pancsolni anyukámmal (és eszembe sem jutott hogy meztelenkedő felnőtt ül előttem...)

a kád mellett ülve is jó, de azért nem pótolja azt a fajta kontaktust és mókát amit az együtt fürdés....

utolsó köszönöm, illetve az elsőnek is, a köröm gombára nem is gondoltam, pedig tényleg szinte minden felnőttnek van még ha annyira nem is látható.

2015. márc. 19. 18:20
 6/21 anonim ***** válasza:
62%
A fiam 1 éves lesz, egyik este velem fürdik, másik este apával. Mi még lezuhanyzunk előtte. Igazából úszni is járok vele, még szerencsére semmi problémánk nem volt. Mondjuk ott is kötelező a zuhanyzás, mielőtt a medencébe mész.
2015. márc. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

Én kb. 1,5-2 éves koráig tenném.

Azért a gombás és bacis dolgokat elég gáz példaképpen felhozni, mert akkor ennyi erővel nem szabadna azona padlón másznia a gyereknek, amin járnak a szülei, ill. a wc-re sem szabadna majd leülnie, mert azokról is simán elkaphat mindent...

Aki gombás, bacis, az persze ne fürödjön együtt senkivel, de szerintem normális ember erre odafigyel és kezeli magát...

2015. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

"de azért nem pótolja azt a fajta kontaktust és mókát amit az együtt fürdés...."


Biztos, hogy ez a gyerek szükséglete és nem a tiéd? Menjetek el uszodába, vagy babaúszásra, ha erre van szükséged. Ott fürdőruhában vagytok és fertőtlenítik a vizet.

A bőrön számtalan kórokozó él, ami egy felnőttet nem betegít meg, de egy babát igen. Egyáltalán nem egészséges már emiatt sem a szűk kádban lévő együtt fürdés.

Meddig kell lezuhanyozni előtte? Mi még most is lezuhanyzunk a párommal a közös fürdés előtt, hogy ne abba a pár liter vízbe mossuk bele egymás mocskát..

A japánoknál nagy fürdőkultúra van, akár csak a törököknél. Mindkét nép alaposan megmosdik mielőtt a közös fürdőbe menne.

2015. márc. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

" mert akkor ennyi erővel nem szabadna azona padlón másznia a gyereknek, amin járnak a szülei, ill. a wc-re sem szabadna majd leülnie, mert azokról is simán elkaphat mindent... "


Azért ez nem teljesen igaz. A padló nálam tiszta otthon, naponta felmosok és nem meztelenül csúszkálunk rajta... A wc re sem a nemi szervünkkel ülünk rá, hanem a combunkkal. Emellett nincs vizes közeg, ami szaporítaná a kórokozókat. A wc-t is letörlöm naponta.

2015. márc. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Strandra se viszitek a gyereket, vagy később nem íratjátok be úszásra? szórjatok egy kis klórt a fürdőkádba, hogy sterilek legyetek. Bocsi de én úgy kiakadok az ilyenen. 9 hónapig egyek vagytok, aztán meg ilyenen kiakadnak... Éri azt a gyereket elég kosz, meg baci nehogy már a saját anyjától karanténbe kelljen helyezni. Na meg ideális esetben az embernek nincsenek mindenféle gombái.
2015. márc. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!