Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha szeretnék együtt pancsolni...

Ha szeretnék együtt pancsolni a lányommal a nagy kádban, mennyi idős koráig kell előtte lezuhanyoznom?

Figyelt kérdés
2015. márc. 19. 17:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

DE elviszem a strandra, ha eljött az ideje! Nem pár hónaposan, hanem picit később. Amíg a hasadban van, addig nem érintkezik a te baktériumflóráddal, mivel szerencsére a méhlepény kiszűri a fertőzések java részét. Emellett kapja az immunvédelmedet is.

Ja és a bőröd nyugodt lehetsz tele van kórokozókkal, a hüvelyed szintúgy, ami nem betegít meg téged. DE ez nem azt jelenti, hogy a picit nem fogja.

Nem streilen tartom, de az együtt fürdés már bőven az a kategória, ami igencsak meggondolandó.

Nem 3-4 éves korban, hanem babák esetében. Azért vagy ennyire nyugodt, mert életedben nem tanultál infektológiát.

Egyébként a gyerkorvossal kell megbeszélni ezt és meg fogja mondani mi az ami jvasolt és mi az ami nem.

A véleményemhez meg jogom van továbbra is. A babával való együtt fürdés a szülő igénye leginkább...

2015. márc. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
egy szoval se mondtam hogy az o szukseglete. nem :) en szeretnek vele pancsolni o legalabb olyan jol elpancsol egyedul is :) nem gondolnam hogy ez bun sztem tok cukor dolog :) koszi a valaszokat, le fogok akkor zuhizni elotte.
2015. márc. 20. 15:30
 13/21 anonim ***** válasza:
Az nagyon cukor lesz tőled, ha lezuhizol.
2015. márc. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
:))
2015. márc. 20. 17:21
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy a paroddal megvan a kellő intimitás, vagy a gyerekkel potolod?
2015. márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
a parommal meg van a kellő intimitás, neked talán nincs hogy ezen jár az eszed? szerintem a kettőnek semmi köze nincs egymáshoz. Mi hárman voltunk testvérek és már csak időhiányból is számtalanszor fürödtünk együtt a testvéreimmel meg olykor a szüleimmel, kb. 4-5 éves korunkig utána meg szépen elhagytuk. Én ebben semmi kivetni valót nem találok, és számomra megdöbbentő hogy a válaszadók egy jó része ezen megrökönyödik.
2015. márc. 20. 19:08
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Nekem meg az a megdöbbentő, hogy a pár hónapos babával fürdik egy kádban a szülő...!

Más egy 4-8 éves testvér és más egy pár hónapos baba. Nem tartom egészségesnek és nem tartom normálisnak sem, hogy egy szülő így élje ki a közelséghez való vágyát a gyerkével. Lehet lepontozni nyugodtan, a véleményem nem fog változni. Az okokat leírtam korábban. Persze azt csinálsz, amit akarsz, a te életed, a te gyerked. Reméljük nem szed össze semmit tőled.

2015. márc. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
nem vagyok egy retek, mit szedne össze tőlem??? 4 évente egyszer vagyok beteg, gombám 15 éve nem volt, mellesleg millioan fürdenek együtt a babával...nem pontozlak le elfogadom a velemenyed a te dolgod, az elobb azert pontoztalak le mert a szemelyeskedest viszont nem birom mert semmi koze a kerdesnek a ferjemmel valo kapcsolatomrhoz, neked meg plane nincs.
2015. márc. 21. 02:00
 19/21 anonim ***** válasza:

Vegyél vissza az arroganciádból, ha megkérhetlek! Hányszor írjam le, hogy a bőröd tele van olyan kórokozóval, ami téged NEM betegít meg, de a babát megbetegítheti, mert neki még éretlen az immumrendszere?! Nem azért, mert retek vagy, hanem azért, mert a a bőr élettana ilyen. Ugyanez a hüvellyel is. Picit utána kellen járni bizonyos biológiai folyamatoknak. A gyerkorvost kérdezd meg, hogy mit szól hozzá, hogy együtt fürdesz a babával. Van olyan érzésem, hogy nem fog érte lelkesedni.

Amúgy meg az intimitásról még annyit, hogy a családban ki van kiért? A baba teérted, vagy te a babáért? Nem kell megválaszolni ide...

2015. márc. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
a gyerekorvos mondta h nyugodtan csak zuhanyozzak elotte, csak ekkor amugy 4 honapos volt....
2015. márc. 21. 09:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!