Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem élünk együtt (ő külföld...

Ha nem élünk együtt (ő külföldi) a babát is egyedül nevelem, mikor merhetem rábízni napokra, hetekre, hogy dolgozhassak?

Figyelt kérdés

még nem volt nála soha a kicsi

vagy ő jonne Mo-ra, vagy mi mennénk ki, de szóval lenne lehetőségem így dolgozni, úgy hogy a gyerek nem kényszerülne akkor bölcsibe.


olyan átlag apa lenne, nem is ettől tartok, hanem hogy egy kisbaba/kisgyerek mikor kész arra, hogy "idegen" vigyázon rá és nem csak pár órákról van szó. értem ez alatt, hogy kb már normálisan eszik, nem kell attól tartanom, hogy "éheztetik", pánikolnak vele, vagy ha sír és esetleg nem foglalkoznak vele nem fog e "sérülni" mert ugye udjuk, hogy anya ad biztonságérzetet és ha ez felborul egy félős, antiszociális gyerekké is válhatna..


vagy szóval inkább a bölcsöde?


2015. jan. 21. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a saját apja idegen, akkor inkább a bölcsi, ahol szakemberek vannak vele.
2015. jan. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

vagy ha előtte megismerné, stb


mikor képes egy kicsi anya nélkül lenni huzaamosabb időn át?

2015. jan. 21. 12:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha,eheztetik es nem figyelnek ra ha sir, akkor majd felnottkoraba engednem oda:-D. Egyebkent sztem tipikus ragaszkodo anyuka vagy. A gyerek akar 3.honaposan is KEPES ellenni az anyja nelkul, ha nem telepszel ra. En pl fejtem elore tejet, es siman rabizom az apukajara vagy az mamara amig nekem mas dolgom van. Ha napokra gondolsz akkor olyan kb 1,5 evesen.
2015. jan. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2015. jan. 21. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!