Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babámbak még mindig...

3 hetes babámbak még mindig vérzik a köldöke. Azt olvastam, hogy az erőlködéstől, sírástól van. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Kezelem neki továbbra is.
2015. márc. 20. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

én babámnak soha nem vérzett a köldökcsonk alatt kellett alkohollal áttörölni körbe körbe(pl fültisztítóval) és hintőporozni, hog ymagától leszáradjon


bántani, tépedni, huzigálni nem szabad


valószínű nincs rajta var ami védje, mert ki tudja mit csinálsz vele..

2015. márc. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Picit az enyémnek is vérzik, ő 2 hetes. Azt mondta a védőnő hogy normális.
2015. márc. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Fiamnak egy hét után leesett, és soha nem vérzett. Én csak alkoholos fültisztítóval takarítottam ki neki (benyúltam a csonk alá), még hintőport sem használtam soha.
2015. márc. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
En angliaban elek, itt azt mondjak semmivel sem kell kezelni. En neha neha attoroltem neki alkohollal, osszesen kb 10x. Kb ket hetesen mar olyan koldoke volt, mint most, fel evesen.
2015. márc. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nálunk először hidrogén-peroxiddal, majd alkohollal kell körbe törölni. 10 naposan leesett neki a csonk, nem vérzik neki nagyon, de bealvad a köldökbe, azt kezelem tovább, így szokás.
2015. márc. 20. 12:07
 6/12 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, elég érdekes a stílusod...
2015. márc. 20. 12:08
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

nálunk meg 2 naponta kell áttorolni sebfertotlenitovel. sose vérzett a koldoke, 2 hét után esett le.

viszont, koldoksérvet kapott- és azt tényleg a sok sirástol, erolkodéstol.

2015. márc. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
OLvastam más fórumon közben, hogy másoknál is előfordult, így valamivel nyugodtabb vagyok. Érdekes, hogy nem rögtön vérzett, hogy leesett, hanem pár nappal később, a hasfájós, erőlködés időszakkal egybeesve.
2015. márc. 20. 14:25
 9/12 anonim ***** válasza:
33%

az alvadt vérből alakulna ki a seb, ami védené...


érdekes a hidrogén peroxidos dolog, a szőkítéshez is ezt használják, mar mint a sav..

2015. márc. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6%

első vagyok


nem akartalak megbántani, csak korábban nem írtad hogyan kezeled, biztos, nemhinném, hoggy helyesen, ha vérzik..


a köldökcsonknak le kell száradni, a bőr nem sérül normál esetben(mint amikor egy seb megggyógyul, a var leesik és nem kezd el vérezni a bőr, csak ha az meg van sértve.

2015. márc. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!