Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert van ez mostanaban?...

Miert van ez mostanaban? Nektek mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
Mindenkit csaszaroznak, minden babat gyogytornara jaratnak, mindent toleralnak (pl a legujabb orulet, amit olvastam, hogy 7 eves korig normalis, ha bepisil a gyerek -nem egyszer egyszer, rendszeresen)
2015. márc. 20. 12:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy most több a császár, de régen több volt a halva szülés. Lehet hogy most több gyereket visznek gyógytornára, de régen több volt a visszamaradott gyerek akikből foglalkozás híján visszamaradott felnőttek lettek.

De az hogy elnézőbbek lennénk egy 7 éves bepisilős gyerekkel az konkrét hülyeség, régen nem beszéltek róla mert sokkal kínosabbnak érezték mint manapság, ezért tűnik úgy hogy 30 éve minden gyerek 1 éves korára szobatiszta lett.

2015. márc. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nézd, a 80-as években még nem volt ekkora "divat" a császár, anyum barátnőjét is hagyták két napig vajúdni, a gyerek oxigénhiánnyal született, ebből később rengeteg problémája lett, már elmúlt 30, de önálló életre soha nem lesz képes. Szerinted nem járt volna jobban mindenki, ha inkább császározzák?

7 évesen valóban nem kéne rendszeresen bepisilni, de én még egyrészt soha nem hallottam, hogy ez normális lenne, másrészt meg nem az a megoldás, hogy nem "toleráljuk", hanem hogy megtaláljuk a probléma okát, ami lehet szervi is vagy lelki.

2015. márc. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!