Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa gyermekálom tejbedarapé...

Milupa gyermekálom tejbedarapép igazi vaniliával? Tapasztalatok? Mi az a babatej ami van benne?

Figyelt kérdés

Ilyet még sose kapott 7 hósom csak natur tejpépet.

Adhatom?


Hpgy adagoljátok?


60ml vízhez mennyit tegyek?


2010. febr. 16. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az adagolás rajta van a dobozon. A babatej meg sima tápszer :)), csak így jobban hangzik (művésznév).6 hónapos kortól adható, tehát már adhatod, ha nem allergiás a babád vagy nem ekcémás...
2010. febr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60 ml vízhez kb. két púpozott kanál kell. És bocsi az off-ért, de az előzőtől kérdezem, hogy miért nem lehet adni, ha ekcémás a baba?
2010. febr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert nem Ha-s, és a babatej tehéntejből készül, tehát az ekcémásoknak felerősítheti a tüneteket...
2010. febr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja, értem, de akkor ez csak a tejfehérje allergiásokra igaz, nem? Az én babám ekcémás, de a paradicsomtól jött ki rajta, a tejfehérjére nem érzékeny. Akkor adhatom, vagy nem?
2010. febr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor adhatod :)
2010. febr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy:D és a kérdezőtől még egyszer elnézést az off-ért.
2010. febr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam nagyon szereti, 6 hónapos kora óta kapja, elvileg 4 hótól lehet. Először figyeltem, hogy nem pöttyösödik e ki, márt rá van írva, hogy nem hipoallegén, csak laktózmentes, de semmi baja nem lett tőle. A babatej sztem is tápszer, az adagolás a dobozon van, én másfél decihez teszek 5-6 kanállal, ez neki egy teljes étkezés
2010. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Utolsótól kérdezném: Még nem kapott ilyet,de a másik elfogyott és csak ez van itthon.

Ugyan úgy adhatom neki este a szokásos adagját,ahogy a másikat ette?

Nem lesz baj h nem fokozatosan szoktatom hozzá?

2010. febr. 16. 18:38
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia!az én kisfiam 6 hónapos és nagyon szereti,nem lett baja töle!szerintem ugyanúgy adhatod neki mint a másikat!Milyet adtál neki?
2010. febr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hipp Vaniliás natur griz tejpép.


Ezt adtam eddig.

Azért is félek,mert h ez tejbeDARApép és ő még nem kapott semmiféle gabonát.

Nagyon imádkozok,h semmi baja ne legyen.


Ha esetleg valami allergia kijönne,mennyi idő múlva jelentkezik?


Most adtam neki 60gr-ot,izlett neki.

2010. febr. 16. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!