Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » D-vitamin jó ha tápszerbe...

D-vitamin jó ha tápszerbe csepegtetem, mondjuk doki szerint nem is kéne adnom neki mert van a tápszerbe is?

Figyelt kérdés
2015. márc. 21. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, jó.

Én Milumil tápszert adtam a fiamnak, de abba is tettem.

2015. márc. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Énis teszek , mondjuk ugye ha elfelejted stb abbol a szempontbol jó csak h van a tápszerben is :)
2015. márc. 21. 18:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a szájába cseppentem, mert nem mindig eszi meg az összes tápszert, meg ugye a cumisüveg oldalán is marad... Ki tudja az az 1 csepp D-vitamin hol van...? Így legalább tuti benne van a gyerekben. :)
2015. márc. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom tejbe nem jó keverni...
2015. márc. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kb fel evbe telt mire rajottem hogy nem kell razogatni a vigantolt, csak fejre allitani a szaja felett es akkor szepen bele csoppen. elotte allandoan benaztunk...szoval ha netan razogatod, ne tedd. amugy tapszer mellett is kell adni.
2015. márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én egy kiskanálba teszek egy pici tápszert és abba cseppentek egy csepp D vitamint!utána etetem meg!
2015. márc. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak tipp, en nem igy csinaltam: van cumija? Cseppentsd arra
2015. márc. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem, mert olaj, ami kiül a műanyagra, szóval olyan mint ha nem is adnád. vagy közvetlenül a szájába cseppentsd vagy a cumisüveg cumijára cseppentsd etetés előtt, úgy is közvetlenül a szájába kerül. de bele az üvegbe ne tedd és más olajos vitaminokkal se :)
2015. márc. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!