Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen terhesség megszakit...

18 hetesen terhesség megszakitásom volt a baba agykoponya hiánya miatt. Voltam genetikai vérvételen, de a doki szerint az volt a baj, hogy a háziorvos 6 hetesen Piassan-t adott. Szedek femibiont, de mikor probálkozhatok, és kell még valami vitamin?

Figyelt kérdés
AUG.23-ÁN TÖRTÉNT A BEAVATKOZÁS,OKT.3-án kezdtem afemibion800-at
2008. okt. 15. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!

először is nagyon sajnálom ami történt,de fel a fejjel! nekem sajna 10 hetesen kellett megszakítani,és lelkileg nagyon nehéz volt! nekem a doki 6 hónap védekezést javasolt,de inkább kérdezd meg a dokid? a háziorvossal nem beszéltél erről a dologról?

2008. okt. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is nagyon sajnálom, ami Veled/Veletek történt.

Nekem júniusban volt spontán vetélésem műtéti befejezéssel. Akkor a dokim azt mondta, hogy elég 3 hónapot várni és kezdjem el szedni a Femibiont. Most újra babát várok!

Szóval szedd nyugodtan, 1 hónap után már van hatása, utána próbálkozzatok!

Szorítok!

2008. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
18 hetesen? Mi volt a baj, hogy ezt a megoldást kellett válszatani? Nagyon sajnálom!
2008. okt. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Az előző vagyok. Hamar nyomtam. Szóval az AFP-n már lehetett látni? Korábban senki nem vette észre, hogy baj lehet?
2008. okt. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Részvétem, de ha ez ha ez bizonyítható, akkor én peperelném a háziorvost!
2008. okt. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!