Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek tönkreteszi a...

Szerintetek tönkreteszi a kismotor a gyerek térdét? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Párom nagyon ellenzi, mert elmondása szerint neki az tette tönkre a térdét. Nekem viszont semmi bajom se a környezetembe senkinek. 15 Hós a gyermek nyárra szerettem volna neki egy mocit.
2015. márc. 22. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogyan tudná tönkretenni?
2015. márc. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A kismoci az egyik legjobb találmány a gyerekeknek. :)

Mindkét lányom imádta, mindkét unokaöcsém imádta. Most már mindannyian nagyobbak (14, 7, 5, 4 évesek) és semmi bajuk nincs!


Párod mi a fenét csinált azzal a motorral???

2015. márc. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én még nem hallottam olyat, hogy bárkinek bármi baja lett volna a kismotoról... Szerintem a párod térdét sem az tette tönkre... miből gondolja? Azért elég rég lehetett hogy használta...

Imádják a babák :), szerintem ne fosszátok meg ettől az élménytől.

2015. márc. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem is tudom, van-e olyan 1-2 éves baba manapság, aki nem motorozik...

2 éves fiamnak vettünk pedálos traktort (imádja a járműveket), de még mindig a kismotorját nyúzza, pedig lassan kicsi neki, de még mindig imádja!


Ekkora butaságot! Tuti nem a motor tette tönkre a térdét (legalábbis amit még babaként használt, és lábbal hajtott)

2015. márc. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt térdet FELNŐTT motor tönkre tud tenni, ha térdvédő nélkül motorozik valaki. A menetszél miatt túlhűl az ízület.


De kismotoron, lábbal hajtva nehéz ilyen sebességet elérni... Szóval ha a gyerek nem megy 120 km/h-val a kismotorjával, akkor nem lesz baja a térdének.

2015. márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én sem ismerek senkit, akinek ez miatt tönkre ment volna a térde.

És a kisfiamnak is van ilyen motorja, meg nálunk az utca teli van kisebb gyerkőcökkel és szinte kivétel nélkül imádja az összes. Sokszor amelyiknek van biciklije, még az helyett is inkább a kismotort használja.

Nehogy már ne legyen meg ez az élmény a gyereknek, csak mert a párodnak valami miatt gond van a térdével.

2015. márc. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vegyél neki :) Nem lesz semmi baja a térdének, arra kell csak figyelni, hogy megfelelő magasságú legyen hozzá. Az sem jó, ha túl alacsony. (Bár tönkre nem fog ennyitől menni a térde véleményem szerint)


(Egyébként az én 2 évesem nem hajlandó motorozni, szóval van olyan 1-2 éves, aki nem motorozik :) )

2015. márc. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2015. márc. 23. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!