Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdhetünk családalapítá...

Mikor kezdhetünk családalapításba?

Figyelt kérdés
Szeretnénk ha az esküvőn még nem kellene küzdenem rosszullétekkel de már nagyon nehezen bírjuk ki, hogy ne kezdjünk bele azonnal. Mikor kezdhetnénk bele az esküvő előtt hogy akkor még várhatóan ne kelljen félnem a rosszullétektől? Május végén lesz az esküvő
2015. márc. 23. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt abszolút nem tudhatod. Az első terhességemmel soha nem volt egy rosszulllétem sem, még egy pici szédülés vagy émelygés. A másodikkal már a pozitív teszt előtt mozdulni alig bírtam, kb. két hete, a 16. héten szűnt meg...
2015. márc. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire félsz a rosszullétektől, akkor a nászúton kezdjetek neki:)
2015. márc. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyrészt ki tudja mikor sikerül egyáltalán.lehet,hogy egyből,lehet,hogy egy év múlva. meg nem is biztos,hogy lesznek rosszulléteid.nekem kb 3x ha volt,de mindháromszor attól a halolajas magzatvédőtől,olyan büdös volt,meg az íze se egy jó. este szedtem be,úgyhogy nem is volt utána. gondolom attól félsz,hogy végighányod az esküvöt,de erre elég kicsi az esély :-)
2015. márc. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De aranyos:)

Evah-nak igaza van, ezt a kis időt már kibírjátok! :))

2015. márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!