Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fűtsek hősugárzóval...

Hogyan fűtsek hősugárzóval baba fürdetés előtt, közben?

Figyelt kérdés
Ventinlátoros hősugárzó milyen messze legyen tőle?Mehet-e rá a meleg levegő?Elég csak fürdetés előtt bekapcsolni,vagy közbe is mehet?7 hetes a gyerkőc.Nem árt-e neki a ventinlátor,meleg huzata?
2015. márc. 23. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem rá irányítanám, fürdetés előt bekapcsolnám, míg elég meleg lesz a szoba. Vizesen kellemetlen lehet, ha rá fúj, még ha meleg is.
2015. márc. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
melegitsd be elotte a helyiseget, utana kapcsold le...ha kozbe mukodteted, mire felmelegedne a szoba vege furdesnek.
2015. márc. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
* előtt
2015. márc. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is fürdés előtt fűtök be, ahogy hogy bevittem a babát lekapcsolom, ne kavarja a levegőt fürdés közben, elsővel egyet értek.
2015. márc. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

azt tudod, hogy ha kifröcsköli a vizet, a hősugárzóra, akkor megrázhatja az áram? ha közben is fűtesz akkor messze legyen, hogy ne érje víz a hősugrázót. a babára eleve ne menjen mozgó levegő, mert megfázhat, akkor is ha meleget fúj, hisz vizes, meztelen... :)

az a legbiztonságosabb ha fürdés alatt kihúzod, csukd be az ajtót, akkor lassabban hűl a fürdő

2015. márc. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi fél órával fürdés előtt fütünk be. ki kell tapasztalni,mennyi idő,mire jól befűti,ez függ a helyiségtől meg a hősugárzótól. mi a hidegebb napokon bekapcsolva haggyjuk amíg ki nem vesszük a kádból,de elég messze van tőle,nem fúj rá,és a víztől is messze van. (nektek nem tudom,ha menne rá inkább kapcsold le)már szerintem nem is lényeg,hogy menjen elég jó idő van,ha befűtesz lekapcsolhatod mire beviszed
2015. márc. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!