Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan volt egész...

Hány hónaposan volt egész napot, illetve aludt először máshol (pl. nagyszülőknél) a babád nélküled?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Most volt két éves, és ma alszik először nélkülem a nagyiéknál:)
2011. aug. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

17 hónaposan ment el először 5 napra a nagymamájával a dédihez, vidékre. Bár az is igaz, hogy a nagymama velünk él, csak külön lakásban, és sokat vannak együtt a születése óta, tehát nem "idegennel" aludt.


Az 5 nap egyébként zökkenőmentes volt, büszkék is voltunk rá. :)

2011. aug. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Kb. 10 hónaposan aludt először nélkülünk a mamánál, de előtte már jópárszor aludtunk ott együtt, illetve sokszor voltunk ott úgy, hogy napközben ott aludt. Van saját bejáratú kiságya a mamánál, és nagyon szereti a kisfiam.

Egész napra nem szoktam még most sem otthagyni egyik mamánál sem, csak fél napokra, 1 éves múlt.

2011. aug. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
10 hósan nálunk is mint az elzőnél...
2011. aug. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

15 hósan aludt először a mamánál.(a héten:-)), és jövőhéten ismét, mert programom van, és először próba napot tartottunk, jól viselte, aludt szépen.

1 éves kora óta járok suliba azóta heti kétszer 9-3 ig a mamánál van.

2011. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Még ilyen nem volt nálunk, 10 hós a lányom...
2011. aug. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Nekem 10 hónapos a fiam, és még nem aludt nélkülem! Azt olvastam erről, hogy 2-3 éves korig nem ajánlják, ha csak nem elkerülhetetlen, hogy anya nélkül aludjon a gyermek!

2011. aug. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

13 hónapos volt a fiam, amikor először volt reggeltől estig a nagymamával, semmi gond nem volt.

Napközben már sokszor aludt nagyiknál nélkülem, itthon is fektették már le úgy este, hogy mi nem voltunk itt, de náluk még nem töltött éjszakát.

20 hónapos most.

2011. aug. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Én pedig ismerősi körböl szerzett tapasztalat alapján azt mondom ha 2 éves korig nem aludt máshol,utána baromi nehéz neki,nem is akar sokszor onnantol sehol aludni.

Mig ha hozzászokik ugymond h ez is van-mármint a másholalvás-akkor késöbb sincs gond.Nálunk se volt.(én irtam másodjára h 10 hósan aludt a mamánál)

2011. aug. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!