Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek betöltötte babája az...

Akinek betöltötte babája az egy évet és már nem kell annyit "foglalkozni" a picivel. Mit csináltok szabadidöben? Mi a hobbitok? Amit szerettek csinálni akár baba mellet is.

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 15:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Esténként keresztszemezek vagy olvasok (inkább utóbbbi, könyv mindig jöhet, keresztszemezni meg néha elkap a hév, aztán pár hétig semmi), filmet nézünk. Napközben nincs túl sok (szabad)időm, 20 perceket van el magában, akkor netezek, vagy próbálok főzni. De ahogy a konyhába teszem a lábam, máris alatta terem :)
2010. febr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem valahogy több időm volt a lazitásra, mig kisebb volt. Most, hogy 1 éves lett, csak akkor tudok nyugiban lenni, ha alszik. Akkor szoktam mosogatni, netezek, tévézem.
2010. febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

1 évesen több időt követel magának, mint korábban. No, nem azért, mert folyamatosan szórakoztatni kéne, de ha nap közben leülök pl a számítógép elé, azonnal jön, és üvölt, hogy ő is. Szóval sok szabadidőm nincs.

De amúgy én is kézimunkázom (kötök, keresztszemest varrok).

2010. febr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom egy örökmozgó, semmi időm nincs mellette, csak ha alszik. Mindíg szemmel kell tartani mert imádja a tiltott dolgokat, jóval több figyelmet ígényel mint kisebb korában. Ha alszik akkor netezek, sudokuzok, olvasok vagy éppen pakolászok, takarítok, főzök stb.. Néha gobleinezek, neki csinálok képeket a szobába.
2010. febr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most többet kell foglalkozni a babámmal (15hó), mivel játszani kell vele, futni kell utána, stb. Amíg csak feküdt egy helyben, vagy még amikor csak kúszott is (kb 7 hós koráig), addig sokkal több szabadidőm volt. Sokkal többet tornáztam, olvastam, neteztem, főztem, sütöttem, mint most. Ezek a hobbijaim, most is csinálom őket, csak kevesebbszer. Most akkor tornázok, ha alszik, akkor netezek, ha alszik....

De jobb szeretem ezt az időszakot, így visszagondolva, unalmas volt az első fél év. Nem csinált semmit, 2-3 óránként evett 8 percet, néha tisztába raktam és kész. Most sokkal jobb, hogy lehet vele játszani, rosszalkodni, huncutkodni.

2010. febr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is több dolgom van amióta nagyobb. A hobbim max. ez. Leülök a net elé egy fél órára utána csinálom a dolgom amíg alszik.
2010. febr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdésedet. Minél nagyobb egy gyermek annál többet kell vele foglalkozni, mert nem visszafelé csökevényesedik a gyermek, hanem levileg fejlődik. Mármintha foglalkozva van vele. Ehhez jön még a mérhetetlen mozgásigényük és a "mi ez" korszak. Tehát nem hogy több a szabadidőm hanem egyáltalán nincs. Örülök ha az itthoni dolgaimmal végzek, bár én maximalista vagyok sajnos. Egyetlen kikapcsolódásom a nete és könyveket olvasok esténként ill. éjjel ha nem tudok aludni. Régen gobleineztem is, de azt esti fénynél nem tudom már csinálni.
2010. febr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
én gyakorlatilag 4 hós korától visszatértem a régi hobbijaim egy részéhez (tenisz, keresztszemes hímzés). az igazi szerelem a természetfotózás, ezt csak 1 éves kora után tudtam folytatni (mert ehhez ált utazni kell, tehát amikor már elvolt 1-1 napot a mamával).
2010. febr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez a szitu, minél nagyobb a lányom, annál kevesebb időm van. Ugye egyre kisebb nappal az alvásigénye is, illetve, folyton mennem kell utána. Ő elvan remekül magában sokáig, csak az a baj, hogy két percenként ugrálnom kell, mert eltűnik a szemem elől, és tuti, hogy valami olyat csinál, amit nem kéne. :-)
2010. febr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
nekem kis csecsemő korában is nagyon igényelte társaságomat, úgyhogy most ugyanannyi van mint akkor. netezek, este olvasok,vagy dvd-t nézünk, (vagy szexelünk) :), egyéb hobbira (mint pl. rajzolás festés) sajnos most nincs lehetőség. majd ha jön végre a jó idő, megyünk kirándulni is, de oda ugye majd jön ő is. most 14 hós.
2010. febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!