Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek betöltötte babája az...

Akinek betöltötte babája az egy évet és már nem kell annyit "foglalkozni" a picivel. Mit csináltok szabadidöben? Mi a hobbitok? Amit szerettek csinálni akár baba mellet is.

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 15:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell annyit foglalkozni vele? Hat epp, hogy mostantol kell meg tobbet figyelni ra, es foglalkozni vele. Ne hulyeskedj mar, hat 1 evesen elindul, aztan csak megy es megy es megy.

Amikor alszik akkor mosas, fozes, vasalas es van hogy en is lefekszem aludni. Amikor fent van akkor megyunk setalni, baratnoimhez, vasarolgatni. De a lakasnak rendbe kell lennie, es ha fent van akkor bizony nem sok mindent lehet mellette csinalni, hiszen ra kell figyelnem minden pillanatban.

A hobbim? A babam.

2010. febr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
14 hónapos a kisfiam. Ha ébren van,akkor természetesen csak Vele foglalkozom, mellette is csinálom a házimunkát, de ez az ő hangulatától is függ. Igazi hobbim nincs. Szeretek olvasni, havonta egy-két alkalommal elmegyek a barátnőmhöz, de az is csak alkalmanként egy-másfél óra. Míg pár hónapos volt, addig ez szóba sem jöhetett. Még most is elég cicifüggő. Ha kijön a jobb idő, akkor talán heti 3 alkalommal eljárok futni.
2010. febr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ó hát bocsánat ha megbántottam valakit.Nem tudom de nekem van mindenre idöm mint ahogy elötte.Valami hobbi ötletet vártam,de nemkaptam.
2010. febr. 24. 14:39
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennyire ráérsz és kikapcsolódni szeretnél akkor járj úszni, futni, aerobikozni, jógázni. De szerintem kaptál elég ötletet. Gobleinezés, olvasás, esetleg tanulj autodidakta módon nyelvet, keresztrejtvény fejtés, dekopázs, üvegfestés. Más most nem jut eszembe hírtelen, de alapvetően egy egy év feletti gyermek igen sok fejlesztést, foglalkozást igényel. Ez persze kimerítő is, tehát muszály feltöltődni is egy kicsit.
2010. febr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!