Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova mennétek nyaralni 8-10...

Hova mennétek nyaralni 8-10 hónapos babával?

Figyelt kérdés
Konkrét helyeket ajánljatok légyszi, ahol tényleg jól éreztétek magatokat.
2015. márc. 26. 17:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Külföld v belföld? :)
2015. márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7 hónapossal Zalakaroson voltunk (Karos-Spa), 9 hónapossal meg Tapolcán (HH Pelion).
2015. márc. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Külföld és belföld egyaránt érdekel:)
2015. márc. 26. 18:46
 4/14 anonim ***** válasza:

:)

Mi a 8 hós fiammal Omisban voltunk. Ott jó a strand is, bírta az utat is, jó volt.

Most ( 2,5 éves a fiam és 6 hós a lányom), B.füredre megyünk. Nagyon szép a sétány, van homokos babastrand. Tervezzük még a külföldet is, vsz Olaszo lesz a homokos strand miatt. Hr-el az a baj, h ott csak pér homokos strand van, a többi köves-sziklás-sünös :)

2015. márc. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi Görögországban foglalunk júliusra, akkor lesz 11 hónapos a kislányom. Autóval megyünk, remélem fogja birni az utazást. :)
2015. márc. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 aHermann ***** válasza:

Szia!

Bár csak egy hosszú hétvégét voltunk nagyon tetszett a Családi Wellness Hotel Gyulán. Nagyon bababarát, és a játszóházuk is profi. (Akkor voltunk, amikor a fiunk 9 hónapos volt.)


Szintén favorit a gyenesdiási Hotel Katalin, ide idén már harmadjára megyünk vissza (akkor lesz 8 hónapos a kisebbik lányunk). Másfél éve voltunk utoljára, akkor volt a nagyobbik lányunk 11 hónapos, míg a fiunk 2,5 éves. Mindketten nagyon élvezték, és mi is tudtunk pihenni (pl. bizonyos napokon a szállóvendégeknek ingyenes a minigolf, és a tenisz). Jó a játszószoba, tágas a wellness rész. A gyenesdiási strand 5 perc séta és az is nagyon gyerekbarát. Van homokos lagúna a kicsiknek, itt fokozatosan mélyül víz.


Esetleg nézzétek meg a noszvaji Oxigén Hotelt (jövő évi cél), Sümegen a Hotel Kapitányt (májusban megyünk 4 éjszakára), Mátraházán a Lifestyle Hotelt (itt sunday brunchon voltunk, és klassz volt).

2015. márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

5, mi 10 honaposan mentunk a babámmal 1700 km-t oda 1700 km-t vissza...kora este indultunk, háááát, nem volt egyszeru :) utána le is betegdett sajnos (ilyen hosszu uton én is beteg leszek, megfázsásos tunetek produkálok, na o is ugy járt :( )


mi Korzikára megyunk nyarulni

2015. márc. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Én is tartok kicsit az úttól, de nagyon sokan visznek már ilyen idős gyereket, bizom benne, hogy jól fogja birni. Mi 1200-km re megyünk. Nagyon sokat autózik velünk, igy remélem nem lesz gond. Most szerzünk be neki majd autósülést, mert a hordozót már kinőtte.

Elviszem a fél gyógyszertárat majd. :)

Kedves kérdező, neked vannak már ötleteid, hogy merre indulnátok?

2015. márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
vegyetek neki majd -nyakpárnát! szerintem nagyon hasznos, és nem fog lecsuszni, bukni a feje az ut alatt ( és bár még kicsi lesz, de egy tablet sem árt :D )
2015. márc. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös, nincs nagyon ötletem. Kicsit félek is attól, hogy mivel itthon sem könnyű (most 5hónapos) így lehet a nyaralás egy ilyen pici babával inkább fárasztó mint pihentető lenne. De ugyanakkor olyan jó lenne valahol nyaralni, na meg a férjem nagyon igenyelné...

Ezért is voltam kíváncsi, hogy ki merre járt, mire mert vállalkozni egy párhónapos babával.


Van esetleg olyan szálloda ahol a babáknak külön van medence? Hallottam, hogy van ahol nem klórral fertőtlenítik a vizet a babák miatt, tényleg vannak ilyen helyek?

2015. márc. 26. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!