Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennétek négy és fél hónapos...

Mennétek négy és fél hónapos babával nyaralni?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert kislányom ennyi lesz mikor mennénk a Balatonra egy bababarát szállást néztem ki , lesz neki babaágy, igaz babakádat viszek itthonról, meg babakocsit is meg ágyneműt a sajátot. De sokan mondják ilyen picivel még ne nyaralgassunk. Csak az a helyzet van egy öt éves lányom is és vele nem tehetem meg hogy egész nyáron ne menjünk sehová, a picit meg nem hagyhatom itthon :).
2013. máj. 30. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi 2 éve a 3,5 hós lányommal voltuk nyaralni 10 napot, semmi baja nem volt/lett. Ha bababarát helyre mentek, miért ne lehetne megoldani a nyaralást? :)
2013. máj. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bababarát szállodába simán. Mi is megyünk. Sőt, 5 hónapos kisifammal rönkházban voltunk nyaralni egy hosszú hétvégét. Ott is volt kiságy meg minden. Szerintem ha ti szülők vele vagytok, akkor a babának is jó :)
2013. máj. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is mehettek már. èn 3 hó alatt nem ajálnom, és persze jobb, ha a baba már tud ülni, vagy akár menni is, de menjetek.


Habár lehet csak az én nézetem, nekünk is kettö van, az egyik még baba, de mi idénre pont ezért nagyszülös családi nyaralást terveztünk, mert nem akarok a két aprósággal bajlódni egész nyaralás alatt, pihenni szeretnék, kikapcsolódni végre, így jönnek anyósomék és sógorom is.

Nekünk a lányok 1 és 3 évesek lesznek akkor, de olyan helyet választottunk, ami egy villapark, van egy fö épület éttermek, és belsö medencés csúzda park, belsö játszótér, külsö játszótér, és sok program, kirándulási lehetöség. ìgy ha esne végig sem fogunk unatkozni.

2013. máj. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még könnyebb is most menni, mint ha már mászik, pakol és esik - használjátok ki :)
2013. máj. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én mennék. :)
2013. máj. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2013. máj. 31. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!