Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 30 hetes terhes vagyok és a...

30 hetes terhes vagyok és a babóm rengeteget mocorog a pocakomban még nap közben is. Vélhetően mozgékony, eleven gyerkőcöm lesz vagy ennek semmi köze nincs?

Figyelt kérdés

2015. márc. 27. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom a pocakomban soha nem pihent. Tényleg, SOHA. Eszméletlen volt, de nagyon szerettem. :) Tejbetök 3 éves. Az első naptól kezdve eszik-alszik gyerek volt, üldögélős, nézelődős volt kb. 2 éves koráig. Azóta jobban pörög, de most is inkább átlagos. A másodikat most várjuk, még csak 18 hetes vagyok, szóval róla sokat még nem tudunk... :)))
2015. márc. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31 hetes vagyok nekem is par napja sokkal tobbet mozog. Olvastam 30-32 het kozott a legaktivabbak. Nekem mar elkezdottek a joslo fajasok 2-on tul vagyok, mar de zart a mehszajam, ma kaptam tudoerlelo szurit.
2015. márc. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és milyenek a jósló fájások? nagyon fáj? mit érzel olyankor? ne haragudj ha buta kérdéseket teszek fel de ez az 1. gyermekem és az orvosok nem nagyon tájékoztatnak semmiről sem...
2015. márc. 27. 16:44
 4/6 A kérdező kommentje:
ja és nem korai?
2015. márc. 27. 16:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Hàt kemènyedik a has gyakran kb fel orankent,negyed orankent vagy gyakrabban, es nekem derekam is fajt, hanyingerem volt, es amikor kemenyedett fulldoklo erzesem volt, nehezen kaptam levegot. Delutan tobb oraig szenvedtem, mar mamdnem mentunk korhazba, ilyenkor melegvizes zuhany esetleg beulni kadba valaki ajanlja valaki nem. Es ha elmulik joslo fajas, ha egyre gyakoribb es egyre rosszabb az igazi, merni kell az idot, amikor elmult a kemenyedes stopper mikor jon akkor alj,de ujra inditod es a fajast is merni kell, perceket elfelejtettem nezz utana googleba. Ejszaka is arra keltem hogy gyakran kemenyedik, de 1 ora mulva kb elmult, reggel mentem ugyeletre. Sajnos most front van, delelott rettenet meleg volt, estere szakado eso, ez is kozrejatszik, a baba megerzi. Igen korai meg, azert kaptam tudoerlelo szurit.
2015. márc. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam éjjel nappal bulizott a hasamban, újszülött kora óta aktív, érdeklődő, egy percre sem áll meg típus, alig bírom tartani vele a tempót. (most 2 éves)

Kislányom aki most 6 hónapos, a hasamban nagyon keveset mozgott, 2szer voltam vele orvosnál azért mert napokig nem éreztem mozogni a hasamban, születése óta eszik-alszik baba, órákig elül egy helyben, de azért ő is érdeklődő és mosolygós-aranyos baba, de közel nem olyan aktív mint a fiam.

2015. márc. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!