Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » BCG oltás nyoma felett bőrelvá...

BCG oltás nyoma felett bőrelváltozás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A gyerekorvos minden alkalommal ellenörzi, hogy milyen az oltása a kisfiamnak. Elvileg minél csúnyább, annál jobb. Hát a kisfiamé elég csúnya. Észrevettem, hogy az oltása felett felpúposodott és kiszáradt a bőr, hasonló mint az oltás helye csak nem piros. De ez most jött elő (4hónapos) eddig nm volt ott ilyen a bőre. Kíváncsi voltam mit fog mondani az orvos ha ellenőrzi megint, csak ennyit mondott: "Két oltást kapott... Hmmmm" szerintetek??? Képet is tennék fel, de sajnos nem tudom hogyan kell.

2015. márc. 27. 20:19
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]


Sikerüĺt

2015. márc. 27. 20:38
 2/6 anonim ***** válasza:
Két oltást? Ilyenről nem hallottam még. Nekem vmi allergiának tünik
2015. márc. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az en kisfiamnak is ilyen , ez egy ekcemas kiutes. A bcg-je neki is ilyen piros.
2015. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, en koromvirag kremmel, bepanten sensidermmel, karbamidos (talan igy irjak) testapoloval kenem hatarozottan javult. Szteroidos kremet nem tennek ra.
2015. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bőrgyógyászatra kell beutaló??? Azt hiszem ideje lesz gyerekorvost váltanom, ez már nem az első eset. Múltkor a 3 hónapos oltásnál belenyomta az injekciót a combjába majd rászólt a védőnőre, hogy "ez üres, nem is szívtad fel!" :/ :(
2015. márc. 28. 06:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, 3-4-es vagyok, mi meg nem voltunk borgyogyaszaton vele, pont azert, mert rogton szteroidos kremet irnak fel. Az en kisfiam meg szopizik, a doktornonk javaslatara kiserletezunk. Most nem kap tejes pepet es en sem eszem tejes dolgokat. Hatarozottan javulunk.....
2015. márc. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!