Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5-6 hónapos babátok mennyit...

5-6 hónapos babátok mennyit van karban napközben? Hol szokott lenni ha ébren van (járóka, kiságy, játszószőnyeg)?

Figyelt kérdés
2015. febr. 18. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Kézben kb annyit van amíg eszik, meg amíg mondókázunk. Utána a földön kúszik, mászik, a játszószőnyegén már nem túl sokáig marad.
2015. febr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
6hónpos múlt a fiam. ha ébren van akkor lent a földön pléden van. kézben nagyon keveset van. soha nem is öleztük. nem szándékosan csak nem igényelte. ha pl nyűgösebb volt, most fogzásnál akkor jobban akart ölben lenni és nem is volt vele gond. de jobban érdekli a kúszás mászás és a játék. :)
2015. febr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5 hónapos a lányom. A kiságyában szokott lenni, meg a franciaágyon. Még csak forgolódik, nem kúszik, de persze így is szemmel van tartva. A földre nem tesszük le, mert ez egy régebbi családi ház és nagyon hideg van a földön. Napközben akkor van karban, amikor eszik, meg néha nézzük a testvérét, miket csinál (2 éves). Estefelé meg nagyon nyűgös szokott lenni, akkor szoktuk kicsit rázogatni a popóját, mert kben kikiabálná magát a világból. :)
2015. febr. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nem igazán voltak kézben, csak etetéskor, bár akkor is inkább feküdtek :) (szoptatás)

a földön kúsztak, másztak, ücsörögtek, a szivacs szőnyegükön, vagy simán a szőnyegen, ha ébren voltak. alvás meg az ágyikóban.

2015. febr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nálunk is hasonlóan van, etetéskor van kézben a babám, és utána még kicsi "beszélgetünk". Aztán legtöbbször kiságyban, vagy járókában, esetleg földön van, és onnan néz minket és a testvéreit. Este Ő is nyűgösebb, akkor szoktuk még többször kézbe venni.
2015. febr. 18. 09:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Ebben a korában már nem volt kézben, csak etetésig. Utána általában a földön, akkor tanult forogni, úgyhogy a kiságyban a rács is már akadályozta. Járókánk nem volt, azt nem tudom, abban hogyan lett volna el. A játszószőnyeg nem érdekelte, a telefon, távirányító, úgy tanult meg végülis forogva közlekedni, hogy azt akarta megszerezni :)
2015. febr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem kb. óránként 5-10 percre fel kellett vennem, mikor ennyi idős volt...egyébként a hintájában elvolt kb. 1-2 órát délelőtt is, délután is, a játszószőnyegen inkább csak akkor ha vele voltam....a kiságyban nem játszunk, az alvásra való.

Jobbára úgy nézett ki a napunk, hogy amíg a hintába volt (evések után, jó kedvűen elvolt egyedül) addig házimunkáztam, mikor kezdett kínlódni, bementünk fél órákra játszani a szőnyegre, aztán meg már úgyis jött ami épp: evés, séta, stb

2015. febr. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem ebben az időben non-stop lent volt, elég hamar kúszott már 5,5 hónaposan, és körbekúszta a lakást. a játszószőnyegről már lekúszott ilyenkor "kalitkába zárni" (járóka) pedig nem lehetett, fűtötte a felfedezési vágy :)
2015. febr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam ennyi idősen eléggé igényelt engem, így viszonylag sokat volt ölben-kézben. Kislányom most 5 hónapos, nagyrészt pihenőszékben, babahintában és játszószőnyegen van, kézben csak nagyon keveset, ő jobban elvan egyedül is mint anno a fiam.
2015. febr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!