Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Készítettek már popsitörlőt...

Készítettek már popsitörlőt otthon? Van jó "receptetek"?

Figyelt kérdés

A kislányomnak már többször volt húgyúti fertőzése, és tegnap azt ajánlotta az orvos, hogy ne használjak popsitörlőt. Otthon ez még megoldott, de pl. étteremben, vendégségben nem. Ezt találtam, de hátha valaki már kísérletezett ezzel.

[link]



#popsitölő
2015. márc. 31. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is néztem már többször ezeket, de végül elmaradt. Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra. Viszont azt nem értem, hogy húgyúti fertőzéshez hogy jön ez, mi is érintettek voltunk a témában, de pl. ennek kapcsán soha nem jött elő ez.
2015. márc. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal vattalapot(dmben lehet kapni), kis üveget (termékmintás johnsonfürdetős van nekem pl ) enged tele langyos vízzel az minden mosdóban van.Szépen le tudod mosni.Én itthon is csinálom.
2015. márc. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem öko, végig se néztem a videot. Textilpelus darabolva, kamillateába áztatva. Na az öko. Pont ma olvastam Vida Áginál. Legjobb.
2015. márc. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit én olvastam még kb 1 hónapja, ott olcsó konyhai papírtörlőből csinált a csaj, csinált egy keveréket: babaolaj, babafürdető és víz, majd ebbe áztatta bele a papírtörlőt, dobozba be és állítólag tök jó. Hát nem tudom... szerintem a papírtörlő elszakad törlés közben így én ki sem próbáltam... Mellesleg ez sem bőrbarát mert ott kezdődik hogy Johnsons fürdetőt és babaolajat írt a csaj, na az minden csak nem természetes alapú.
2015. márc. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!