Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tekintheto normáisnak...

Meddig tekintheto normáisnak a reflux? 10 hós lányom még mindig refluxos, valaki hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés
sokszor ha játszunk,táncol,hirtelen hajol visszajon neki valami,és fuldokol, nyeldekel és kijon a száján átlátszo valami, vagy néha még a tápszer.
2015. ápr. 1. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:

De már enyhült azért a reflux?

Lányomnak nagyjából 1 évesen múlt el teljesen. Addig fokozatosan egyre jobb és jobb lett, de lassú folyamat volt.

2015. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már pépeset eszik és ezért nemtudom hogy enyhult e neki, de ha tápszert kap azt sokáig bofogi fel,de olyan vizes bufi az egész. gyogyert nem kapott rá.
2015. ápr. 1. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Kislányom 1 éves, már enyhül a reflux. Már csak a táp jön vissza néha. 9-10 hónaposan még bőven visszajött neki a főzelék is, nem győztem takarítani a szőnyeget a különböző színű foltok után. Pár napja beteg, azóta a tápszből megint többet bukik.
2015. ápr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát,nálunk is 10 hónapos,de nagyon súlyos volt az állapota,utána végre írtak ki neki gyógyszert.

Nem evett már,hangot sem adott ki semmit,felmarta mindenét a sav.Kórházban is voltunk.Azt mondták,hogy amíg nem csökken a súlya,normális.

:-(

Nekünk egy étel intolerancia hozta a refluxot,erre én jöttem rá,utána meg fül-or-gégész (!) erősíttette meg.Miután elhagytuk a rizst,jobb lett,de a reflux maradt.Minden alvásnál sírva ébredt a büfire,sokszor 3 óra múlva is vissza jött még a főzelék is.

Két gyógyszert szed(losec és domperidon ep)ha csökkentem az adagot,visszatér a savas büfi.Nekünk még jó sokáig fog tartani biztosan.

2015. ápr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!