Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Menyi idős (hetes, napos)...

Menyi idős (hetes, napos) babát hagynátok otthon mással, ha tényleg nagyon nagyon fontos dolgotok lenne?

Figyelt kérdés
Úgy értem mikor van a legkorábbi időpont, amikor már otthagynátok?!
2010. febr. 18. 15:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
amikor a fiam született, intéztük a papírokat 2szopi között. kb 1 hónapos koráig. azóta brutál anyás, szóval viszem magammal :D
2010. febr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hónaposan anyára bíztam 1-2 órára,két szopi között.
2010. febr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
4naposan hagytuk elöször anyósomékra.intéztük a papirokat.
2010. febr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Már 1 hónaposan a mamára vagy a páromra hagytam mind a hármat két szopi között.Nem neveltem később sem anyásra.Így mindig volt időm magamra is.Ők sem lettek lelkisérültek ettől.
2010. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
1 hónaposan két szoptatás között már simán, hosszabb időre 5 hós korától (kb. addig szopizott), aztán 11 hós-1 éves korában már ott is aludt a mamánál. tényleg nem lesz tőle lelki sérült :) (meg így én sem lettem az, hogy nem mehetek sehova :))
2010. febr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Már pár hetesen otthon mertem hagyni az apukájával. Mással csak olyan 4-5 hónapos kora óta. Persze csak 2 etetés között.
2010. febr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 2 hetes vol,t amikor begyulladt a mellem, és el kellett mennem a nőgyógyászatra, kb. másfél óra volt. a nagyanjya vigyázott rá.
2010. febr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
52%

Nekem 5 hós a fiam, de viszem magammal minden hová, nem merem senkire sem rábízni, csak apára, de ő csak hétvégén van itthon:(

de egy órát sem bírnék nélküle, állandóan hívogatnám hogy mi van vele :)

Mindenhova együtt megyünk, nagyon anyás, nem lát akkor már pánik van :)

2010. febr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
53%
előző vagyok, kb 1 éves korában hagynám talán a mamánál 1-2 órára.. talán
2010. febr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

húha, nagy a szórás. 1-2 órára 2 hónaposan hagytam először a nagyszüleinél. ez ismétlődött 4 hónaposan, tehát nem volt gyakori eset.

7 hónapos korában koncertre mentünk hollandiába, éjszaka a nagymamája vigyázott rá a saját megszokott környezetében.

innentől rá már bármikor mertem bízni akár több órára is. (férjem beteg volt, napi szinten jártunk a kórházba, a babát nem akartam rángatni, viszont azt sem akartam, hogy a párom egyedül legyen, tudom, hogy utálja a kórházakat.)

2 vagy több éjszakára még nem hagynám itthon, 11 hónapos lesz lassan. 1 éjszakára szerintem bármikor.

noj

2010. febr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!